Androlog Brno

Klinika asistované reprodukce a reprodukční medicíny hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici androlog.

Náplň Vaší práce

  • Manipulace s lidskými tkáněmi a buňkami
  • Zpracování a kryokonzervace spermií

Nabízené benefity

  • Výborné platové podmínky
  • Slušný a férový přístup
  • Pružná pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí moderní kliniky
  • Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Stravenkový paušál: 75 Kč za každý odpracovaný den
  • 20 dní dovolené + 5 dnů „Sick days“
  • Možnost účasti na odborných konferencích
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, výuka cizích jazyků
  • Dobrý pocit z toho, že má vaše práce smysl

Co požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - přírodovědecká/ lékařská fakulta v oboru biologie (Mgr.)
  • Pokročilé znalosti biologie a genetiky
  • Výborná znalost práce na PC (MS office)
  • Znalost AJ podmínkou
  • Předpoklady pro práci v laboratoři
  • Praxe v laboratoři výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Pečlivost, Loajálnost, Spolehlivost, Diskrétnost
  • Max. file size: 128 MB.
  • Kliknutím na tlačítko odpovědět dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.