Bioinformatik / statistik na úseku molekulární genetiky Brno

Náplň práce: Zavedení bioinformatických postupů pro analýzu nově zaváděných vyšetření, automatizace reportování výsledků, aktualizace databází a tvorba statistik, základní údržba serveru s OS Linux, komunikace s externími dodavateli softwarů.

Nabízené benefity

  • Výborné platové podmínky
  • Práci na plný úvazek
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • 20 dní dovolené + 5 dní „Sick days“
  • Možnost účasti na odborných konferencích
  • Výuku cizích jazyků

Co požadujeme

  • Ukončené magisterské vzdělání v oboru zaměřeném na bioinformatiku a statistiku
  • Zkušenosti s bioinformatickými analýzami a nástroji
  • Pokročilé znalosti programování v R (výhodou je znalost Shiny a Bioconductoru)
  • Pokročilé znalosti v jednom z programovacích jazyků Shell nebo Python (znalost obou programovacích jazyků výhodou)
  • Orientace v prostředí Linux, schopnost práce v terminálu a na vzdálených serverech
  • Výborná znalost práce v prostředí Windows, včetně znalosti v MS office
  • Zájem o genetiku a preimplantační genetické testování
  • Znalosti biologie, genetiky, bioinformatiky a statistiky
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Pečlivost, loajálnost, spolehlivost, diskrétnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Kliknutím na tlačítko odpovědět dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda