Koordinátorka zahraničních pacientů Brno

Soukromá klinika reprodukční medicíny a asistované reprodukce hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici koordinátor/ka zahraničních pacientů.

Náplň Vaší práce

  • Koordinátorka zahraničních pacientů je průvodce celým procesem léčby neplodnosti u pacientů z cizích zemí. Pro tuto práci je tedy nezbytným předpokladem dobrá jazyková vybavenost. Léčba neplodnosti je složitý proces, který vyžaduje velké množství komunikace mezi klinikou a pacienty. Právě za tuto komunikaci (e-mail, telefon a osobní komunikace) je koordinátorka zodpovědná. V rámci provozu má koordinátorka na starosti počáteční komunikaci s pacienty, jejich provedení léčbou na klinice a s tím spojenou organizaci pobytu pacientů v ČR, plánování cest, práci s dokumentací a podporu pacientů na jejich cestě za úspěšnou léčbou. Tato pozice přináší obrovské uspokojení ze smysluplné práce a možnosti pomoct ostatním. Na druhou stranu vyžaduje vynikající komunikační a organizační schopnosti a velkou míru empatie a pochopení, které jsou pro zdárné absolvování léčby pacientů zcela zásadní.

Nabízené benefity

  • Výborné platové podmínky
  • Práce na plný úvazek
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • Profesní růst
  • 20 dní dovolené + 5 dnů „Sick days“
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook)
  • Výuka cizích jazyků
  • MultiSport karta

Co požadujeme

  • Znalost anglického a maďarského jazyka na úrovni C1
  • Znalost NJ nebo RJ výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Obchodní dovednosti
  • Loajálnost
  • Spolehlivost
  • Diskrétnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Příjemné vystupování
  • Časovou flexibilitu
  • Kliknutím na tlačítko odpovědět dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.