Zdravotní sestra s ARIP Brno

Klinika asistované reprodukce a reprodukční medicíny hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici zdravotní sestry.

Náplň Vaší práce

  • Asistence při výkonech na operačním sále
  • Asistence na konzultacích
  • Odběry krve
  • Aplikace léků

Nabízené benefity

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zázemí moderní kliniky a příjemné a klidné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Studium cizích jazyků
  • Stravenkový paušál
  • MultiSport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • K dovolené navíc 5 Sick days

Co požadujeme

  • Praxi na pozici zdravotní sestry
  • Středoškolské vzdělání
  • ARIP
  • Znalost AJ
  • Komunikativnost
  • Časová flexibilita
  • Loajálnost
  • Praxe v asistované reprodukci výhodou
  • Max. file size: 128 MB.
  • Kliknutím na tlačítko odpovědět dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.