Bc. Veronika Kubíčková

Bc. Veronika Kubíčková

Koordinátorka darování

Jsem pozitivní člověk a musím být neustále v pohybu. Mám ráda kontakt s lidmi, zajímá mne, jak žijí a také jejich osudy. Na klinice Repromeda pracuji jako koordinátorka darování. Je to práce, která mne naplňuje a dává pocit, že jsem potřebná. Udržuje mne být aktivní a stále se vzdělávat. Snažím se, aby proces darování pro všechny strany, jak už pro dárce, tak pro pacienty byl co nejpříjemnější. Mám ráda pořádek a preciznost, tedy když vše funguje tak, jak má. Jsem ráda, že mohu být součástí výborného kolektivu a týmu, který se snaží přinést párům to největší štěstí do života.

Mým největším štěstím, je moje rodina. Veškerý volný čas trávíme spolu a jelikož jsem vždy ráda sportovala, teď si užívám výlety do lesa, šplhání po skalách a túry po zříceninách se dvěma dětmi a manželem, který vždy spolehlivě najde tu nejdelší trasu. A pokud mi přece jen zbyde trocha času pro sebe, ráda si odpočinu při práci na naší malé zahrádce, nebo u dobré knížky.

V životě nedám dopustit na staré pravdy jako ,, všeho moc škodí,,   ,,kdo chce víc, nemá nic,, a hlavně ,, s úsměvem jde všechno líp,,.