Mgr. Bc. Jiří Chromek

Mgr. Bc. Jiří Chromek

Provozní

Ve firmě REPROMEDA pracuji na pozici „provozní“. Nastoupil jsem v pátek třináctého, takže pokud jde o pověrčivost, jsem imunní. Můj úkol ve firmě je jasný – z hlediska provozu (podpory) zajistit funkčnost a kulturnost firemních prostorů a činností tak, aby zejména naši klienti, ale i moji milí kolegové mohli konstatovat, že vše „funguje“. A když ne, tak obratem sjednat nápravu. Jednoduše řečeno – starám se o ničím nerušený chod.

Co říct o sobě? Snad jen, že se považuji za spolehlivého, mám rád usměvavé lidi a srandu, občas nezaškodí ani černý humor. Celým mým mimoprofesním životem mě provází sport – v mládí atletika, od mladších žáčků fotbal, ale rád kopnu i do něčeho na zahradě. Příležitostně hraji tenis, občas i veverka v lese mě zahlédne, když tělo své jdu během provětrat. Pokud je čas, zajdu relaxovat „na ryby“. No a kluci z Lunetiku by určitě řekli, že hudba je můj lék.

A co mě irituje, slušně řečeno? Patolízalové (samozřejmě i patolízalky), lháři, věční nespokojenci a nerváci, přestože každý musí občas tzv. „napočítat do deseti“. Životní motto jako takové nemám, ale jsem optimista a život mám rád. Bez mých dvou „životních“ ženských doma by mě ale tak nebavil.