Mgr. Nikola Kutnohorská

Mgr. Nikola Kutnohorská

Biorezonanční terapeut

V REPROMEDĚ pracuji jako biorezonanční terapeut. Na této pozici mě nejvíce baví to, že to pro mě není ani tak práce, jako spíš poslání.

Moje maminka se v biorezonanci pohybuje již řadu let, a tak jsem dostala tu úžasnou příležitost jí naslouchat, učit se od ní a přihlížet tomu, jak pracuje s klienty. Na začátku mi přenechávala ty jednodušší terapie, pak jsem se začala oborem biorezonance prokousávat více sama. Postupně jsem si udělala potřebné certifikáty a začala jsem poskytovat terapie na podporu eliminace závislostí- zejména na nikotinu. Později jsem se začala více věnovat problematice neplodnosti. Souběžně přišla i nabídka práce v Repromedě, na kterou zkrátka nešlo říci ne. V  oboru neplodnosti se chci vzdělávat i nadále. Velmi oceňuji, že je stále kam se posouvat.

Jelikož jsem na vysoké škole studovala z části i psychologii, práce s klienty je pro mne o to více zajímavá a jako terapeutka poznatky z psychologie ve své praxi hojně využívám. Zejména při práci s Bachovými esencemi.

Miluji sport, společnost mých nejbližších a dobrou kávu. Navíc jsem od roku 2013 pyšná máma. Takže pokud zrovna nejsem na klinice, určitě někde s dcerkou běháme po kopcích hor nebo přikládáme do krbu na chalupě na Vysočině.

Vzdělání:
2009-2011
Gymnázium Slovanské nám. 1, Brno
2012-2015
Newton College a.s. obor Management se zaměřením na psychologii (Bc.)
2015-2017
Newton College a.s. (Mgr.)

Certifikáty:
Certifikát pro práci s diagnostickým přístrojem BICOM BODY CHECK
Certifikát pro práci s diagnostickým přístrojem BICOM OPTIMA
Certifikát pro práci s biorezonancí v oblasti terapie šoků, traumat a psychologie
Certifikát pro podporu odvykání závislostí s přístrojem BICOM OPTIMA