Biorezonance BICOM. Vaše cesta k vytouženému miminku.

Články, Tipy a rady 30. listopadu, 2017

Zharmonizujte vaše tělo, mysl a orgány pomocí fyzikální, biorezonanční metody BICOM, budoucnosti medicíny 3. tisíciletí.

Metoda BICOM

Metoda BICOM se využívá k léčbě nemocí již více než 25 let, a to převážně v Německu. Stejně jako může vést ke zlepšení fyzického a psychického stavu ženy akupunktura, meditace, homeopatika nebo jiné metody tzv. alternativní medicíny, může i biorezonance výrazně ovlivnit celkový stav vašeho těla a reprodukčních orgánů.

Biorezonance odhaluje a eliminuje skryté příčiny chronických onemocnění a přistupuje k tělu, na rozdíl od západní medicíny, komplexně jako k celku. Unikátní přístroj BICOM OPTIMA fungující na principu elektromagnetického vlnění, dokáže bezbolestně a neinvazivně zmapovat stav vašeho těla a detekovat problém nacházející se ve vašem organizmu.

Jak funguje biorezonance?

Hlavním úkolem biorezonance, využívající principů elektroakupunktury, je odstranění zátěže na biofyzikální úrovni. Každá buňka v našem těle, ale i viry, bakterie nebo toxiny disponují elektromagnetickým vyzařováním s určitou individuální vlnovou délkou nebo frekvencí.

Přístroj BICOM OPTIMA je schopen všechny tyto frekvence za pomocí elektrod umístěných na povrchu těla snímat a rozlišit. Úkolem přístroje je dostat lidské tělo do harmonie. Tohoto stavu dosahuje úpravou a změnou rušivého nesprávného vlnění za to správné, tělu prospěšné.

Jak pomáhá biorezonance při neplodnosti?

Tato metoda dokáže vyléčit nebo výrazně zlepšit stav alergií a zánětů, posílit imunitu, zmírnit menstruační bolesti, eliminovat hormonální nerovnováhu, zlepšit psychický stav člověka a v neposlední řadě proměnit beznaděj neplodných párů v naději ke splnění jejich snu.

Neplodností trpí v ČR 10-15 % párů. Jednou z hlavních příčin je porucha v oblasti reprodukčních orgánů u jednoho z partnerů (40-50 %) nebo u obou partnerů (5-10 %).

Základní podmínky pro úspěšné početí vytouženého miminka:

  • ovulace
  • funkční vejcovody
  • příznivé podmínky pro splynuti mužské i ženské pohlavní buňky v děloze
  • příznivé podmínky v děloze, které zajistí pohyb spermií k vejcovodům

Ke zjištění stavu, funkcí a k následné léčbě všech výše uvedených orgánů může biorezonance zásadně pomoci. Přístroj BICOM pomáhá při imunologických potížích a vážnějších onemocněních reprodukčních orgánů a také při zánětech pochvy, vaječníků nebo vejcovodů. V případě, že je pro vás jediná možná varianta k početí miminka pouze mimotělní oplození, biorezonační terapie skvěle připraví vaše pohlavní orgány pro úspěšné zahnízdění embrya.

Vyzkoušejte biorezonanční terapie i vy.