Kariéra

Životopisy s fotkou zasílejte na adresu: [email protected].

Social Media Manager-Markeťák-Copywriter

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici Social Media Manager-Markeťák-Copywriter

Nabízíme:

  • Práci na zkrácený úvazek, brigádu nebo ŽL
  • Příjemný kolektiv a prostředí
  • Uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost učit se novým věcem
  • Možnost pracovat v moderní kanceláři v Bohunickém Kampusu nebo částečně i z domu

Požadujeme:

  • Skvělá znalost českého jazyka
  • Znalost cizího jazyka vítána
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost a pečlivost
  • Znalosti z oblasti marketingu nebo designu výhodou

Měl/a bys vědět:

– Kde najít Title, H1 a H2.
– Co znamenají zkratky CTR, SEO, PPC.
– Jak ve Photoshopu oříznout a drobně upravit fotografii.
– Kde napsat i a kde y a kam dát ve větě čárku.

Náplň práce:

  • Kontrola a tvorba obsahu na sociálních médiích
  • Tvorba nových příspěvků na web
  • Spolupráce s online a webovými agentury, spolupráce s PR agenturou
  • Spolupráce na content strategii, koordinace redakce při tvorbě publikačního plánu, kontrola a schvalování contentu, ad hoc aktivity v rámci webu
  • Práce s analytickými nástroji, redakčními systémy
  • Správa publikačního a mailingového kalendáře, návrh a koordinace mailingu contentu
  • Rozvoj webu
  • Monitoring konkurence
  • Návrh témat na komunikaci
  • Kontrola tiskových zpráv

Lékař, gynekolog

Požadujeme:

  • atestace z gynekologie a porodnictví
  • loajálnost
  • spolehlivost
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné vystupování
  • komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
  • zájem o práci v oblasti asistované reprodukce

Nabízíme:

  • výborné platové podmínky
  • práci na plný úvazek
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • profesní růst
  • zapojení do klinické týmové práce a do vědeckovýzkumných projektů
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí odborných společností na národní i mz. úrovni
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, aj.)
  • firemní vůz

Senior Cytogenetik/Senior Cytogenetička

Vzhledem k dynamickému růstu naší laboratoři hledáme do našeho týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici cytogenetik/ cytogenetička.

Nabízíme:

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Pravidelné měsíční odměny až do výše 25% mzdy
  • 20 dní dovolené plus 3 dny „Sick Days“
  • Zaměstnanecké benefity ve formě vzdělávacích programů
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • Zapojení do klinické týmové práce a do vědeckovýzkumných projektů
  • Možnost účasti na odborných konferencích
  • Výuku cizích jazyků

Požadujeme:

  • Práci na plný nebo částečný úvazek, případně výpomoc formou dohody o provedení práce
  • Odbornou způsobilost (atestace vítána)
  • Samostatné vyhodnocení lidského karyotypu v rozlišení 550 pruhů
  • Pracovitost
  • Loajálnost
  • Spolehlivost
  • Odolnost vůči stresu

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby