Kariéra

Životopisy s fotkou zasílejte na adresu: [email protected].

Lékař, gynekolog

Požadujeme:

  • atestace z gynekologie a porodnictví
  • loajálnost
  • spolehlivost
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné vystupování
  • komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
  • zájem o práci v oblasti asistované reprodukce

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky
  • práci na plný úvazek
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • profesní růst
  • zapojení do klinické týmové práce a do vědeckovýzkumných projektů
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí odborných společností na národní i mz. úrovni
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, aj.)
  • firemní vůz

Recepční

Náplň práce:

  • osobní komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
  • telefonická a emailová komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
  • administrativní úkony spojené s chodem recepce
  • komunikace a spolupráce s dalšími úseky společnosti, práce s interním systémem
  • tvorba faktur klientům a kontrola jejich plateb
  • evidence a vedení pokladny

Požadujeme:

  • diskrétnost
  • minimálně 2 roky praxe
  • mínimální vzdělání: bakalářské nebo vyšší odborné
  • ekonomické vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • práci v v atraktivním a dynamickém oboru
  • příjemný kolektiv a prostředí
  • hlavní pracovní poměr
  • zaměstnanecké benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení

Předpokládané datum nástupu: ihned.

Sestra

  • Zkušenost v asistované reprodukci

  • osobní telefonická a emailová komunikace s klienty
  • asistence na zákrokovém sále
  • administrativní úkony spojené s chodem ambulance, přítomnost při konzultacích s klienty a úkony spojené s chodem ambulance
  • interní komunikace a spolupráce s dalšími úseky společnosti, práce s interním systémem

Požadujeme:

  • ukončená střední zdravotnická škola a platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, výhodou vzdělání v oboru porodní asistentka
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost ostatních jazyků vítána – může upřednostnit výběr kandidáta
  • praxe ve zdravotnictví nejméně 3 roky
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování, upravený zevnějšek, smysl pro zodpovědnost a přesnost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, profesionální vystupování

Nabízíme:

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby