Ceník

Smluvní pojišťovny

REPROMEDA je smluvním partnerem následujících zdravotních pojišťoven v ČR:

  • 111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
  • 201 – Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
  • 205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 207 – Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • 211 – Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR
  • 213 – Revírní bratrská pokladna

Doplatky

Při úhradě zdravotní pojišťovnou je Váš doplatek k základnímu IVF cyklu 0 Kč, u samoplátců 26 000 Kč. Existují specializované výkony, které zvyšují úspěšnost Vaší léčby. Tyto zákroky ale žádná zdravotní pojišťovna nehradí. Patří sem například ICSI (intracytoplazmatická injekce spermií do vajíčka), PICSI (ICSI preselektované spermie), prodloužená kultivace asistovaný hatching, nebo využití dárcovství (vajíčko, spermie, embryo) a další.

Doplatky na tyto výkony se napříč centry asistované reprodukce liší jen velmi málo, zatímco kvalita léčby se může lišit ve velké míře. V průběhu roku pro Vás připravujeme řadou slevových akcí. Informace o nich můžete nalézt v sekci novinek na našem webu, nebo nám napište zprávu.

Ceník

Objednejte se a přijďte ověřit naši kvalitu.

Informace pro slovenské klienty

Klienti ze Slovenska můžou získat od slovenské Všeobecné zdravotné poisťovňy příspěvek na léčbu neplodnosti v České republice ve výši 1000 EUR.

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby