DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - nahlédněte pod pokličku naší kliniky a přijďte si prohlédnout, jak to u nás vypadá.

PRO NOVÉ KLIENTY 10% SLEVA NA LÉČBU

Pro média

Kontakt pro média

Logo Repromedy

Loga repromedy ke stáhnutí

O Repromedě

REPROMEDA je klinika reprodukční medicíny a preimplantační genetiky nacházející se v Brně a Ostravě

Kliniku REPROMEDA v roce 1999 založili a doposud vedou – odborný zástupce centra, primář MUDr. Jan Veselý, CSc. a ředitelka MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., kteří věří, že nejúčinnější způsob léčby neplodnosti zahrnuje individuální přístup, nejmodernější metody a technologie i alternativní přístup tam, kde to jde. Na kvalitu postupů a procesů zde dohlíží prof. MUDr. Pavel Trávník DrSc., člen týmu podílejícího se v roce 1982 na narození prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplození.

V roce 2001, tedy 18 let po narození prvního českého dítěte ze zkumavky, se stala právě Repromeda prvním pracovištěm ve střední a východní Evropě, kde došlo k těhotenství po užití preimplantační genetické diagnostiky (PGD).

Díky kolektivu zkušených odborníků dosahujících světové úrovně se REPROMEDA kromě mnoha metod asistované reprodukce věnuje také prediktivnímu a preimplantačnímu genetickému testování, darování a uchování reprodukčních buněk, léčbě s využitím náhradní matky, ale i využití celostní medicíny v léčbě neplodnosti.

REPROMEDA tedy není pouze klinika pro léčbu neplodnosti, ale také moderní a špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky jejíž služby využívá řada center asistované reprodukce, center lékařské genetiky, ambulancí lékařské genetiky a dalších odborných pracovišť a institucí, jak v České republice, tak v zahraničí.

Interiér klinik je zařízen v souladu se staročínským učením Feng Shui. Ambulance jsou navrženy tak, aby se zde klienti cítili dobře i přes obtížnost situace, ve které se momentálně nachází. Čtyři ambulance nesou název Dřevo, Země, Voda a Oheň podle čínské teorie Pěti hybatelů.

Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, o což vedení i celý tým již 20 let usiluje.

Zaměřujeme se především na:

  • Léčbu neplodnosti
  • Darování a uchování reprodukčních buněk
  • Preimplantační a prediktivní genetické testování
  • Léčbu neplodnosti s využitím náhradní matky
  • Alternativní medicínu

Další naše služby najdete zde.

Fotografie kliniky

Repromeda vstupní hala Repromeda recepce Repromeda laboratoř Repromeda kavárna Repromeda posezení Klinika v Brně Klinika v Brně Klinika v Brně Klinika v Ostravě Klinika v Ostravě Klinika v Ostravě Klinika v Ostravě Klinika v Brně Klinika v Brně Klinika v Brně Klinika v Ostravě

Vedení společnosti