Pro média

Kontakt pro média

Logo Repromedy

Loga repromedy ke stáhnutí

O Repromedě

REPROMEDA je klinika reprodukční medicíny a preimplantační genetické diagnostiky.

REPROMEDA vznikla v roce 1999 jako nové pracoviště zkušených odborníků v oblasti reprodukční medicíny. Tým vede odborný zástupce centra, primář MUDr. Jan Veselý, CSc., dlouholetý odborník na asistovanou reprodukci, a ředitelka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka mezinárodních organizací zabývajících se výzkumem a organizací léčby neplodnosti s využitím genetické diagnostiky. Při vedení kliniky REPROMEDA se tak neuplatňuje jen odbornost, ale i ženská empatie a ohleduplnost. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů – provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. Na kvalitu postupů a procesů dohlíží Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen týmu podílejícího se na narození již zmíněného prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplození.

V roce 2000, celkem 18 let po narození prvního českého dítěte ze zkumavky, se stala právě klinika REPROMEDA prvním pracovištěm ve střední a východní Evropě, kde došlo k těhotenství po užití preimplantační genetické diagnostiky (PGD).

Cílem zakladatelů a pracovníků kliniky je provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. Neustále zlepšujeme kvalitu péče tak, aby metoda asistované reprodukce mohla pomáhat stále více párům, kterým v minulosti pomoci ještě nemohla. Jinými slovy – “Posouváme hranice nemožného v asistované reprodukci”.

Zaměřujeme se především na:

  • Léčbu neplodnosti
  • Darování a uchování vajíček a spermií
  • Preimplantační genetickou diagnostiku a screening
  • Alternativní medicínu

Další naše služby najdete zde.

Fotografie kliniky

Repromeda vstupní hala Repromeda recepce Repromeda laboratoř Repromeda kavárna Repromeda posezení

Vedení společnosti

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby