Klientská zóna

Klientská zóna

Klientská zóna

V léčbě

Zajímá vás, jak můžete zvýšit úspěšnost léčby a podpořit své tělo i psychiku? U nás se můžete spolehnout na individuální přístup a metody na míru vašim potřebám. Pokud pro sebe chcete udělat něco navíc, doporučujeme hormonální jógu nebo úpravu jídelníčku.

Po léčbě

Absolvovali jste u nás léčbu a chcete nám napsat hodnocení, sdílet příběh vašeho miminka nebo sháníte produkty pro podporu zdraví?

Reprodukční jóga

Přehrát video

Reprodukční jóga harmonizuje tělo i mysl a pomůže vám k početí. Podporuje funkci ženských orgánů a vrací hormonální systém do rovnováhy. Stejně důležitá je ale také psychická rovnováha. Ke snížení stresu a uvolnění vám pomůžou dechové techniky a meditace.

Začít můžete hned teď – připravili jsme pro vás sérii videí, díky kterým si můžete jógu zacvičit v pohodlí domova.

Jak se u nás cítíte?

Za vaši zpětnou vazbu budeme moc rádi. Dává nám prostor neustále vylepšovat naše služby a pomáhat tak dalším párům na cestě k úplné rodině.

Jídelníček

Na první pohled zdravá strava zahrnující velké množství syrové zeleniny a ovoce, jogurtů a pšenice může tělo zahleňovat a ochlazovat, což může způsobit například opakované odmítání embrya.

Vyvážená strava vám pomůže ke zdraví těla i duše a zvýšení pravděpodobnosti uchycení embrya. Vybrat si můžete ze 2 typů vzorových jídelníčků – jeden je určený pro redukci váhy, druhý pro její udržení.

Recepty udržovací

Recepty redukční

Eshop

E-shop plný Repromedích věciček pro všechny, kteří milují. Každý náš produkt jsme pro vás navrhli, vyrobili, nebo jen zkrátka naskladnili s láskou.

Lékárna

Produkty na podporu plodnosti i tradiční čínskou medicínu můžete nakoupit na e-shopu nebo v kamenné prodejně lékarny Nova v Brně na Botanické 61.

Přihlásit se k newsletteru

Přihlašte se k našemu newsletteru, ať vám už nic neunikne.

Kliknutím na tlačítko Přihlásit se dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda.

Nejčastěji se ptáte

Umělé oplodnění, stejně jako každý jiný operační zákrok s sebou nese určitá rizika. Typickou komplikaci spojenou s dodávkou hormonů do lidského těla představuje tzv. OHSS, tj. ovariální hyperstimulační syndrom. Tento syndrom může způsobit bolesti či zvětšení břicha, tlaky v podbřišku, zvětšování vaječníků, ovariální cysty a při závažnější formě i hromadění tekutiny v dutině břišní. Příznaky OHSS dříve či později samy odezní, každá léčba však vždy musí obsahovat pravidelné a pečlivé monitorování celé stimulace.

Preventivní vyšetření spermatu by měl absolvovat každý muž. Výsledek vašeho spermiogramu vás může uklidnit, přivést k myšlence preventivního zamražení vašich zatím zdravých spermií případně upozornit na to, že jejich stav není úplně v pořádku. Pokud vaše vyšetření nedopadlo dobře, objednejte se k nám na konzultaci s lékařem. Lékař s vámi probere vaše možnosti a zodpoví všechny vaše dotazy.

Konzultace s našim lékařem je prvním krokem úspěšné léčby. V jejím průběhu s vámi lékař probere vaši rodinnou i osobní anamnézu, průběh všech již vámi absolvovaných vyšetření a postup vyšetření a léčby, která vás teprve čeká. Lékař vás bude rovněž informovat o všech cenách a možnostech úhrad vaší léčby ze zdravotní pojišťovny. Doporučujeme, abyste na konzultaci přišli v páru.

Jsme klinika pro léčbu neplodnosti, která funguje již od roku 1999 a patříme mezi nejlepší kliniky ve střední Evropě. Kromě asistované reprodukce se věnujeme také prekoncepčnímu a preimplantačnímu genetickému testování, darování a uchování reprodukčních buněk.

Nabízíme vám IVF léčbu připravenou přímo na míru. Klademe důraz na genetické testování embryí i párů, což velice zvyšuje úspěšnost cyklů. 

Může se ale stát, že jedinou možností početí je využití darovaných pohlavních buněk. Proto tomuto programu věnujeme velkou pozornost již od samého počátku vzniku naší kliniky. Vhodné dárce i dárkyně pečlivě vybíráme tak, aby splňovali přísná kritéria.

IVF cyklus můžou v ČR podstoupit ženy do 49 let, přičemž je možné využít spoluúhrady ze zdravotního pojištění, a to do počtu čtyř cyklů a nejvýše do 40. narozenin ženy.

Doplatek se odvíjí dle hormonální stimulace a podpůrných metod, které společně s lékařem vyberete. Orientačně se doplatky za jeden IVF cyklus pohybují v rozmezí 40 000–70 000 Kč.

Individuální cenu s vámi probere lékař při osobní konzultaci.

Úspěšnost umělého oplodnění je velmi individuální, záleží na mnoha faktorech – využitých metodách, vašem celkovém zdravotním i psychickém stavu, vašem věku a mnoha dalších. 

V REPROMEDĚ ale 7 z 10 párů stačí k otěhotnění pouze jeden IVF cyklus. Během 4 IVF cyklů u nás otěhotní 99 % párů.

Brno, Studentská 812/6

Vaše dotazy zodpovíme Po-Pá, 7-18 hodin.

Pohotovost +420 602 592 842
Ostrava, Dr. Slabihoudka 6232/11

Vaše dotazy zodpovíme Po-Pá, 7-15 hodin.

Pohotovost +420 606 029 983
Brno, Studentská 812/6

Vaše dotazy zodpovíme Po-Pá, 7-18 hodin.

Pohotovost +420 602 592 842

Zobrazit na mapě

Ostrava, Dr. Slabihoudka 6232/11

Vaše dotazy zodpovíme Po-Pá, 7-15 hodin.

Pohotovost +420 606 029 983

Zobrazit na mapě