Kdo je repromeda biology park?

Jsme Vaším průvodcem na cestě k úplné rodině.

17 let

REPROMEDA je klinika reprodukční medicíny a preimplantační genetické diagnostiky. Naším cílem je, aby asistovaná reprodukce úspěšně pomáhala stále více párům. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”. Kromě vysoké odbornosti dbáme především na diskrétnost, lidskost, vstřícnost a vše ostatní, co Vám může zpříjemnit a usnadnit návštěvy u nás. Jsme si vědomi, že léčba neplodnosti je pro Vás psychicky velmi náročná, a uděláme vše pro to, aby pro Vás byla co nejméně zatěžující a v co nejkratším čase vedla k Vašemu vytouženému cíli.

Průvodcem Vaší léčbou bude tým pracovníků, pocházející z význačné brněnské školy asistované reprodukce, jejímž úspěchem bylo narození prvního dítěte “ze zkumavky” ve střední a východní Evropě již v r. 1982. Tým vede odborný zástupce centra, primář MUDr. Jan Veselý, CSc., dlouholetý odborník na asistovanou reprodukci, a ředitelka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka mezinárodních organizací zabývajících se výzkumem a organizací léčby neplodnosti s využitím genetické diagnostiky. Při vedení kliniky REPROMEDA se tak neuplatňuje jen odbornost, ale i ženská empatie a ohleduplnost. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů – provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. Na kvalitu postupů a procesů dohlíží Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen týmu podílejícího se na narození již zmíněného prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplození.

Poznejte celý náš tým

Proč právě s námi?

Naše zkušenosti a výsledky mluví za nás.

17

LET jsme
tu pro Vás

2410

DĚTÍ se díky
nám narodilo

3259

PGD jsme do dnes
provedli

58

PRACOVNÍKŮ se o Vás
postará

 • Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

  Posouváme hranice nemožného v asistované reprodukci.

  Pracujeme podle předem stanovených kritérií a standardů a neustále zlepšujeme kvalitu péče tak, aby metody asistované reprodukce mohly bezpečně pomáhat stále více párům, kterým v minulosti pomoci nemohly.

 • Personál, kterému můžete důvěřovat

  Odbornost a profesionalita, ale zejména úsměv na rtu.

  Jsme zkušení odborníci v oblasti reprodukční medicíny a lékařské genetiky. Naši odbornost tak jistě oceníte, jsme si ale vědomi toho, že stejně tak důležitá je pro Vás naše lidskost, vřelost a hluboké pochopení.

 • Nejmodernější technologie, které pomáhají

  Vše s cílem narození dítěte, po kterém toužíte.

  Pro úspěšnou léčbu jsou rozhodující zkušenosti, které získáváme již 17 let. Abychom Vám mohli nabídnout tu nejlepší péči, využíváme nejmodernějšího vybavení, neustále sledujeme nové vědecké poznatky z oboru a zavádíme je do praxe.

Při vedení kliniky REPROMEDA se neuplatňuje jen odbornost, ale i ženská empatie a ohleduplnost.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.
Generální ředitelka kliniky

Objednat se

Naše největší úspěchy

Podívejte se, co jsme za 17 let dokázali.

1999

Zahájení činnosti, první IVF cyklus

Centrum vzniklo v roce 1999 jako nové pracoviště zkušených odborníků v oblasti reprodukční medicíny a asistované reprodukce, téhož roku v srpnu jsme provedli první IVF cyklus.

2000

První cyklus s využitím PGD

Jako první ve střední a východní Evropě jsme úspěšně provedli cyklus s využitím Preimplantační genetické diagnostiky (PGD) metodou FISH.

2003

PGD monogenních chorob

Zavedli jsme PGD monogenních chorob jako první v České republice. Prvním onemocněním byla neurofibromatóza. Od té doby jsme provedli PGD již pro 77 různých monogenních chorob!

2004

Zavedení diagnostiky translokací

Jako první pracoviště ve střední a východní Evropě jsme zavedli diagnostiku translokací pomocí metody FISH.

2010

Zavedení čipové technologie

Zavedli jsme mikročipovou technologii pro Preimplantační genetický screening jako první ve střední Evropě.

2012

Akreditace metody PGS

Jako první na světě jsme akreditovali mikročipovou metodu Preimplantační genetický screening (PGS).

2014

Zavedení metody Karyomapping

Zavedli jsme metodu Karyomapping pro Preimplantační genetickou diagnostiku monogenních onemocnění jako první ve střední Evropě.

2015

Zavedení metody NGS

Zavedli jsme metodu VeriSeq PGS (Next generation sequencing) pro screening aneuploidií a PGD translokací do běžné praxe.

2016

Stěhování do nových prostor

Přestěhovali jsme se do nových prostor Biology Parku v brněnských Bohunicích.

Jak to u nás vypadá?

Přesto, že ve svém oboru poskytujeme špičkovou péči, nemusíte se obávat neosobních prostor velké nemocnice. Naopak. I v našich nových prostorách Biology Parku se nám podařilo vytvořit citlivé a diskrétní zázemí pro Vaši léčbu.

 • Usměvavý personál

 • Přátelské prostředí

 • Individuální a diskrétní přístup

 • Nejmodernější technologie a postupy

 • Profesionalita a odbornost

 • Interiér v souladu Feng-Shui

Zjistit více o klinice

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby