COVID-19 – Aktuality z provozu ke dni 17. 4. 2020

Novinky, Rychlé zprávy 16. dubna, 2020

Vážené klientky, vážení klienti,

situace stran epidemie COVID-19 se vyvíjí zatím příznivě, zmírňují se restrikce, a tak se i my můžeme pomalu vracet k běžnějšímu provozu.

Provoz na klinice REPROMEDA Biology Park Brno

Konzultace je možné absolvovat prostřednictvím Skype a navíc pro vás máme stále připraven speciální program s 19% slevou na veškeré metody a výkony související s IVF a nehrazené ze zdravotního pojištění.

Zavedli jsme zvýšená hygienická a protiepidemická opatření pro naše zaměstnance i pro vás, naše klienty. Máme i dostatečné množství ochranných pomůcek, a to jak roušek, respirátorů, rukavic, ochranných oděvů, brýlí i štítů. Navíc jsme nastavili veškeré procesy tak, aby Vaše návštěva byla bezpečná. Fungujeme v trojsměnném provozu a dbáme na to, aby nedošlo k blízkému kontaktu s jinými klienty.

Aktuálně zahajujeme hormonální stimulace pacientek na IVF léčbu s vlastními oocyty. Provádíme taktéž odběry vajíček. Transfery a kryoembryotransfery zatím neprovádíme. Doufáme, že bychom mohli zahájit do několika týdnů.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě. A tak prosíme pacientky, aby dočasně absolvovaly svá vyšetření bez přítomnosti partnera – pokud to není nezbytné. Samozřejmostí je dezinfekce rukou a rouška na ústech. Při příchodu na kliniku vám bude změřena bezkontaktně teplota a budete požádáni o podpis prohlášení o bezinfekčnosti. Prosíme o pochopení, že není možné ošetřit pacienty s příznaky respiračního onemocnění, zvýšenou teplotou, pacienty v kontaktu s nemocnou osobou, či v nařízené karanténě.

Děkujeme za pochopení všech nařízení. O dalších aktualitách vás opět budeme informovat.

Vaše Repromeda