Recepční Brno

Klinika asistované reprodukce a reprodukční medicíny hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici recepční.

Náplň Vaší práce

  • Zajištění bezproblémového chodu recepce
  • Komunikace s pacienty
  • Objednávání pacientů
  • Přijímání plateb
  • Spolupráce s ostatními odděleními kliniky

Nabízené benefity

  • Výborné platové podmínky
  • Zázemí moderní kliniky a příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost kariérního růstu
  • MultiSport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Stravenkový paušál: 75 Kč za každý odpracovaný den
  • K dovolené navíc 5 Sick days
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání - výuka cizích jazyků
  • Práce na plný úvazek bez nočních směn a s volnými víkendy

Co požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Příjemné vystupování, proklientský přístup, flexibilita, pracovitost a spolehlivost
  • Praxe na recepci výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (slovem i písmem), další jazyk výhodou
  • Uživatelská práce s počítačem (Word, Excel)
  • Ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Max. file size: 128 MB.
  • Kliknutím na tlačítko odpovědět dáváte najevo svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Repromeda
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.