Ing. Tomáš Kocur, MBA

Ing. Tomáš Kocur, MBA

Obchodní ředitel

Od malička mám hodně blízko k přírodě a cestování a zároveň mám rád společnost, rád se bavím a poznávám nové lidi. Pozice obchodního ředitele v Repromedě mi tak umožňuje kombinovat právě věci, které jsou mi blízké a které mě baví. Pro věci se snadno a rychle nadchnu, čehož se snažím naplno využít ve své práci. Mimo práci mě to ale neustále staví před dramatická rozhodování, které z mých oblíbených aktivit věnovat volný čas. Koníčků, především těch sportovních, mám hodně a občas si říkám, že je škoda, že den není o 5 hodin delší. Nejraději trávím čas v pohorkách, běháním, na kole, na tenisových kurtech nebo na golfu. Rád cestuji. Když však ale není čas na to vyjet někam za hranice nebo do hor, přichází čas na moji opravdu srdcovou záležitost – výlety po krásách naší země, vždy v partě dobrých přátel a ideálně s cílem v některém z minipivovarů…

V Biology parku mě nejspíš nepotkáte, přesto se můžeme vidět na řadě seminářů, konferencí nebo jiných odborných akcí, kterých se účastním.

Vzdělání:

2001 – 2009
Gymnázium, Brno-Řečkovice

2009 – 2013
Masarykova Univerzita, Přírodovědecká fakulta, bakalářské studium, obor Molekulární biologie a genetika, udělen titul Bc.

2013 – 2015
Mendelova univerzita Brno, Agronomická fakulta, magisterské studium Živočišné biotechnologie, udělen titul Ing.

2018 – 2019
VUT Brno, Studium MBA – Master of Business Administration

 

Praxe:

2013 – 2016
REPROMEDA – Reprezentant

2016 – 2018
REPROMEDA – Market development manager

2019 – nyní
REPROMEDA – Obchodní ředitel

 

Členství v odborných společnostech:

ESHRE