Mladý, nezávislý, úspěšný a ve formě. V jaké kondici jsou ale vaše spermie?

Přečtěte si nový článek na Brněnské drbně

Reference

Podívejte, co o nás napsali naši pacienti.

Galerie miminek

Máme toho za sebou opravdu hodně. Podívejte se

Co o nás říkají pacienti?

Máme toho za sebou opravdu hodně. Podívejte se

Díky Repromedě máme naši krásnou princeznu a za to jsme jim neskutečně vděční. Celkově hodnotím kliniku na 1* . Od první konzultace, přes každou návštěvu až po potvrzení těhotenství to byla dlouhá doba, ale povedlo se. Personál byl vždy milý, vstřícný a každou moji otázku a obavu ihned vyřešil. Prostory jsou nové, krásné a uklidňující. Takže pokud váháte jděte do toho. Dělají moc krásná miminka.

Michaela

Michaela

Maminka

Chodili jsme s partnerem 16 let, ale stále se nám nedařilo založit rodinu. Rozhodli jsme se, že navštívíme Vaši kliniku Repromeda. Přivítali jste nás velmi přátelsky, popovídali jsme si a vše šlo rychle - hned po prvním IVF cyklu jsem otěhotněla. Narodila se nám krásná holčička Miluška. Jsme hrozně šťastní, že ji máme. A když se nám touto cestou narodí i druhé miminko, budeme moc rádi. Děkujeme moc za naši holčičku.

Jitka a Michal

Jitka a Michal

Manželé

Repromedu jsme navštívili po roce snažení o miminko v říjnu loňského roku. Po různých vyšetření jsme v lednu začali s hormonální léčbou, která se hned na první pokus zadařila a nám se 22.10.2018 narodil krásný a zdravý chlapeček. Celému týmu kliniky tímto moc děkujeme.

Veronika

Veronika

Maminka

Chtěli bychom touto cestou mockrát poděkovat celému týmu za to, že umožňují udělat rodinu šťastnou v případě, že to nejde přirozenou cestou. Mockrát děkujeme paní doktorce Tokareva za profesionální přístup ochotu a trpělivost. Štěpánek se narodil hlavně díky vám a za to vám ještě jednou z celého srdce moc moc děkujeme! Udělali jste nás šťastnými :) ♥

Katka

Katka

31 let

Rádi bychom Vám poděkovali, že jste pomohli uskutečnit náš sen a my se mohli stát rodiči naší nádherné dcery. Velký díky patří celému týmu Repromeda a obzvláště bych ráda poděkovala paní doktorce Tokarevě, která byla vždy usměvavá a optimisticky naladěná a to nám hodně pomáhalo se s celou situací vyrovnat a jít do toho naplno.

Eliška a Dan

Eliška a Dan

28 let

Velmi bychom chtěli poděkovat za to, že jste nás zrovna vy provedli procesem IVF. Váš přístup k nám a neustálý optimismus má určitě veliký podíl na tom, že naše poslední zamražené embryjko zabojovalo a dotáhlo to až do šťastného konce. Při posledním transferu jsem už skoro ani nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít.

Marcela

Marcela

42 let

Nebudeme vyprávět historky, že se naše zlatíčko narodilo díky nezapomenutelné noci u moře nebo po propitém večeru. Ale zase víme přesně, kdy se ta naše malá nádhera opravdu přihlásila o slovo a jak moc jsme o ni stáli. A tak jsme bez zbytečných hádek o jméno nalistovali v kalendáři den transferu a bylo rozhodnuto – do rodiny nám díky Repromedě přibyla malá Tonička. Mockrát děkujeme.

Petra

Petra

37 let

Chtěla bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši pomoc, osobní a laskavý přístup a pochopení!! Nikdy na Vás nezapomenu!! Díky Vám se celá naše rodiny raduje z tak krásného přírůstku do rodiny.

Eva

Eva

32 let

Ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za péči, které se nám ve Vašem reprodukčním centru dostalo. Díky Vaší léčbě a dokonalé péči se nám po zavedení jednoho embryjka přesně před rokem narodily krásné a zdravé dvojčátka. Obě byly naprosto v pořádku, ani v inkubátoru nebyly :-). Ještě jednou Vám s manželem děkujeme, přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se za rok za dva, kdy si k Vám přijdeme pro brášku pro holky :-).

Hana

Hana

29 let

Co vám nabízíme

Zjistěte, co všechno pro Vás můžeme udělat. Další služby najdete zde.

Léčba neplodnosti

Zjistíme příčinu vaší neplodnosti a najdeme ideální léčbu, která vás dovede do vytouženého cíle.

více informací

Darování a uchování vajíček i spermií

Staňte se dárkyní vajíček či dárcem spermií, nebo si nechejte své pohlavní buňky zmrazit pro budoucí použití.

více informací

Genetika

Zvyšte svou šanci na početí zdravého miminka. Čeká na vás špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky.

více informací

Alternativní medicína

Řešíme problémy komplexně. Proto nabízíme také metody alternativní léčby, které zvýší vaši šanci na otěhotnění.

více informací

Náhradní mateřství

Provedeme vás celým procesem náhradního mateřství, kdy embryo biologických rodičů donosí náhradní matka.

více informací
Domluvte si nezávaznou konzultaci