Co o nás říkají pacienti?

Máme toho za sebou opravdu hodně. Podívejte se

Dobrý den, konečně jsem si našla čas vám ještě jednou všem poděkovat za péči. Speciální díky patří paní ředitelce Veselé a paní doktorce Grochové. I když jsme dcerku nakonec počali přirozeně , bez vaší podpory a péče bych si na to psychicky vůbec netroufla . Nyní jsme šťastní rodiče tří měsíční dcerky Niny, která je naprosto v pořadu a má se čile k světu viz přiložené foto. Přejeme spoustu spokojených klientů.

Šárka

Šárka

29 let

Chtěli bychom touto cestou mockrát poděkovat celému týmu za to, že umožňují udělat rodinu šťastnou v případě, že to nejde přirozenou cestou. Mockrát děkujeme paní doktorce Irině Tokareva za profesionální přístup ochotu a trpělivost. Štěpánek se narodil hlavně díky vám a za to vám ještě jednou z celého srdce moc moc děkujeme! Udělali jste nás šťastnými :) ♥

Katka

Katka

31 let

Rádi bychom Vám poděkovali, že jste pomohli uskutečnit náš sen a my se mohli stát rodiči naší nádherné dcery. Velký díky patří celému týmu Repromeda a obzvláště bych ráda poděkovala paní doktorce Tokarevě, která byla vždy usměvavá a optimisticky naladěná a to nám hodně pomáhalo se s celou situací vyrovnat a jít do toho naplno.

Eliška a Dan

Eliška a Dan

28 let

Velmi bychom chtěli poděkovat za to, že jste nás zrovna vy provedli procesem IVF. Váš přístup k nám a neustálý optimismus má určitě veliký podíl na tom, že naše poslední zamražené embryjko zabojovalo a dotáhlo to až do šťastného konce. Při posledním transferu jsem už skoro ani nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít. Byla to paní doktorka Tokareva, kdo mi KET dělal a díky její dobré náladě a naději, kterou na nás přenesla, se právě tento poslední transfer povedl. Patří jí náš obrovský dík. A také sestřičce Romaně Kábelové, která mi při každém odběru dávala naději, že to jednou vyjde a celému kolektivu Repromedy za splnění našeho snu.

Marcela

Marcela

42 let

Nebudeme vyprávět historky, že se naše zlatíčko narodilo díky nezapomenutelné noci u moře nebo po propitém večeru. Ale zase víme přesně, kdy se ta naše malá nádhera opravdu přihlásila o slovo a jak moc jsme o ni stáli. A tak jsme bez zbytečných hádek o jméno nalistovali v kalendáři den transferu a bylo rozhodnuto – do rodiny nám díky Repromedě přibyla malá Tonička. Mockrát děkujeme.

Petra

Petra

37 let

Chtěla bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši pomoc, osobní a laskavý přístup a pochopení!! Nikdy na Vás nezapomenu!! Díky Vám se celá naše rodiny raduje z tak krásného přírůstku do rodiny.

Eva

Eva

32 let

Ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za péči, které se nám ve Vašem reprodukčním centru dostalo. Díky Vaší léčbě a dokonalé péči se nám po zavedení jednoho embryjka přesně před rokem narodily krásné a zdravé dvojčátka. Obě byly naprosto v pořádku, ani v inkubátoru nebyly :-). Ještě jednou Vám s manželem děkujeme, přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se za rok za dva, kdy si k Vám přijdeme pro brášku pro holky :-).

Hana

Hana

29 let

Chci Vám touto cestou za mě a manžela moc poděkovat za veškerou péči, kterou jsme ve Vašem centru dostali. Moc nám v tomto nelehkém období pomohl příjemný a pozitivní přístup Váš i všech Vašich kolegů. Chci moc pochválit práci paní doktorky Tokarevy a pana doktora Kafky. Máme u Vás ještě jedno miminko, pro které si přijdeme, takže zůstáváme Vašimi klienty i nadále a budeme šířit Vaše dobré jméno.

Jana

Jana

27 let

Rozhodli jsme se pro Vaši kliniku, především díky Vašemu vstřícnému a serióznímu jednání. V průběhu léčby jsme ani na chvilku nezapochybovali, že jsme vybrali správně. Děkujeme Vám za všechno. Za Tomáška.

Pavel

Pavel

45 let

Příběhy

Podívejte, co o nás napsali naši pacienti.

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby