Den otevřených dveří

Novinky 2. února, 2023

Neplodnost a její léčba bývá spjata s mnoha otázkami a obavami. Nervozitu může způsobovat jak cizí prostředí při první návštěvě kliniky, tak nedostatek ověřených informací o léčbě. Kromě toho je toto téma stále ještě trochu tabu. Právě z těchto důvodů vás ve STŘEDU 29. 03. 2023 zveme na Den otevřených dveří naší brněnské kliniky. Přijďte si prohlédnout, jak to u nás vypadá, nakoukněte do běžně nedostupných prostor a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

NEZÁVAZNÁ REGISTRACE

Kam se všude můžete podívat a na co se můžete těšit? 

Můžete se těšit na komentované i individuální prohlídky a rovněž na nezávazné konzultace. Pokud máte o konzultaci s lékařem zájem, zaškrtněte tuto možnost v našem formuláři.

Prohlédnout si můžete jednak moderní a komfortní interiér kliniky, který je zařízený v souladu se staročínským učením FengShui, ale i prostory genetické a cytogenetické laboratoře. Zajímají vás spíše embryologické laboratoř? Nahlédněte tam okénkem z transferového pokojíku. Kromě prohlídek můžete nezávazně zkonzultovat svůj problém s jedním z našich lékařů, kteří vám budou po celou dobu plně k dispozici v ambulancích. Na krátkých přednáškách vám naši odborníci na reprodukční medicínu zodpoví všechny otázky o léčbě a jejím průběhu, ale také o významu genetiky nejen v procesu asistované reprodukce.

Pro nové klienty máme připravenou 10 % SLEVU NA LÉČBU. Odnést si můžete také řadu informačních brožurek, rad a milých úsměvů našeho personálu. Pokud vás náš Den otevřených dveří zaujal a máte zájem se zúčastnit, budeme moc rádi, pokud se nezávazně ZAREGISTRUJETE. Těšíme se na vás ve STŘEDU 29. 03. 2023 mezi 15. a 18. hodinou na naší brněnské klinice v prostorách Biology Parku na adrese Studentská 812/6.

Pokud se vám termín nehodí, nic se neděje. Stačí nám zavolat nebo napsat a vybrat si termín individuální schůzky podle vašeho rozvrhu.