Logo se mění. Vše ostatní zůstává.

Články, Novinky 23. června, 2022

Touha neustále se zlepšovat a vyvíjet se je nám vlastní nejen v oblasti medicíny, ale ve všech směrech naší činnosti. Proto jsme po 7 letech rozhodli zmodernizovat vizuál naší značky. Co se mění? Logo, barvy a celková grafika. Co naopak zůstává? Všechno ostatní. Jsme to pořád my, rodinná klinika, jejímž cílem je spojení špičkové lékařská péče a maximální empatie, které povedou k narození vašeho zdravého miminka.

Protože nic není hned, ani my nezměníme vše lusknutím prstu. Postupně tak můžete objevovat prvky nového vizuálu na našem webu, brožurkách a dalších materiálech, ale i přímo u nás na klinice. Na následujících řádcích bychom vám rádi přiblížili pozadí celého procesu a naši vizi. Těšíme se, že se na cestu plnou novinek vydáte společně s námi.

„Stejně jako se neustále posouváme v léčbě neplodnosti a reprodukční genetice, měla by se ruku v ruce posouvat i naše vizuální prezentace. Proto jsme se po 7 letech rozhodli pro modernizaci našeho brandu, loga a barev. Vůbec poprvé od založení REPROMEDY jsme navíc opustili symbol v logu a vše postavili na silném logotypu,“ vysvětluje marketingová ředitelka kliniky Jičínská.

Logo i celá grafika vychází z naší filozofie a přístupu k léčbě. V REPROMEDĚ věříme, že nejefektivnější léčbu neplodnosti představuje kombinace metod moderní medicíny a tradičních postupů. Proto i původní logo vycházelo ze symbolu jing a jang a učení pěti elementů. Nový koncept na něj navazuje a zdůrazňuje element vody. „Voda je základní stavební kámen našeho těla a tím i základní složka světa. Symbol zrození, čistoty a plodnosti. Symbolicky důležitá je pro nás i plodová voda, jakožto ochranné prostředí miminka. Voda je spojením obrovské síly a jemnosti zároveň,“ doplňuje Jičínská.

Element vody je ve vizuálu zastoupen formou kruhu, který je neustále v pohybu. Není náhodou, že kruh, který je symbolem spojení a dokončení, mohou někteří vidět i jako těhotenské bříško, vajíčko či embryo. Voda se odráží i v barevnosti. Prim tak hrají dva odstíny modré, doplněné meruňkovou a světle fialovou.

Ačkoliv REPROMEDA dostala nový kabát, stále zůstáváme rodinnou klinikou s jasnou vizí. Tou je touha pomoci k narození zdravého miminka všem našim pacientům. Doufáme, že se vám naše nová podoba bude líbit stejně jako nám a budete se u nás cítit i nadále příjemně.