Nedaří se nám otěhotnět

Jsme tu pro vás ve chvíli, kdy přestáváte doufat

Období, kdy se s partnerem pokoušíte o dítě, by mělo patřit k nejhezčím chvílím vašeho života. Pokud tomu tak není, neztrácejte zbytečně čas.

Čím dříve vyhledáte pomoc odborníků, tím dříve můžete zapomenout na nejistotu, která vás trápí, a založit vlastní rodinu.

Náš přístup k léčbě neplodnosti

Plníme párům sen založit vlastní rodinu

Kliniky reprodukční medicíny využívají k léčbě neplodnosti různé přístupy. Ten náš můžeme popsat jednoduše: šetříme vzácný čas.

Nejprve zjistíme, co opravdu potřebujete

19 let zkušeností s léčbou neplodnosti nás naučilo, že každý pár je unikátní. Proto vás nejprve chceme dokonale poznat. Díky nejmodernějším diagnostickým metodám dokážeme určit, co s partnerem opravdu potřebujete. Našim cílem je najít pro vás ideální léčbu s minimálním rizikem komplikací.

Začneme léčbou, která má největší šanci uspět

Na klinikách reprodukční medicíny je běžnou praxí, že lékaři volí nejprve jednodušší způsoby léčby a postupně se propracují k těm složitým. V Repromedě však vybereme metodu, která má pro vás a partnera největší potenciál uspět a ušetříme vám tím měsíce zbytečné nejistoty a neúspěšných pokusů otěhotnět.

Snažíme se, abyste se necítili jako v nemocnici

Chceme, aby pro vás léčba byla co nejpříjemnější a nejméně stresující. Od první návštěvy se o vás bude starat příjemný personál a namísto nevlídné čekárny vás s partnerem čeká moderní kavárna . Nové prostory našich klinik jsme navíc zařídili v souladu s Feng Šuej – učením o harmonii prostoru.

Uvažujete o návštěvě naší kliniky?
Přečtěte si, co očekávat.

Průběh léčby

Co vás s partnerem čeká

Uvažujete o léčbě na klinice reprodukční medicíny a nevíte, na co se připravit? Léčbou vás provedeme od první návštěvy až po šťastný okamžik, kdy zjistíte, že jste v očekávání.

Čas

Kdy se objednat

Pokud se při pravidelném pohlavním styku neúspěšně snažíte o početí po dobu 6-12 měsíců, je nejvyšší čas promluvit si. Po více než roce snažení se však netrapte zbytečným odkládáním první návštěvy – čím dříve přijdete, tím dříve vám můžeme pomoct.

Sperma

Než k nám přijdete

Předtím, než se k nám objednáte na první konzultaci, měla byste absolvovat vyšetření u vašeho registrujícího gynekologa. Váš lékař vám také vypíše žádanku na vyšetření spermiogramu pro vašeho partnera. Žádanku potřebujete, aby vám vyšetření proplatila zdravotní pojišťovna.

Kdo může podstoupit léčbu?

Díky nejmodernějšímu vybavení a přesné diagnostice dnes dokážeme pomoct téměř všem párům. Na základě zákona však smíme provádět metody asistované reprodukce do dne 49. narozenin ženy.

Jak dlouho léčba potrvá?

Na plodnost mají vliv desítky faktorů, nedokážeme proto předem určit, jak dlouho bude trvat, než otěhotníte. Průměrně se však doba od první konzultace po úspěšný transfer embrya pohybuje kolem několika měsíců. Je důležité, abyste byli trpěliví.

Kolik nás bude léčba stát?

K léčbě přistupujeme individuálně, proto není možné dopředu stanovit, kolik vás bude stát. Používáme jen ty nejkvalitnější preparáty a metody. Tím se snažíme zkrátit dobu léčby, snížit počet pokusů potřebných k otěhotnění a zároveň minimalizovat finanční zátěž . Pokud splňujete podmínky, základní léčbu z větší části uhradí zdravotní pojišťovna.

DNA

První návštěva kliniky

Na začátku vás čeká konzultace s lékařem. Potřebujeme vás dokonale poznat a vyšetřit, abychom pro vás dokázali vybrat nejvhodnější možnou léčbu. Nejmodernější diagnostické metody nám u každého páru pomáhají rozpoznat kombinaci příčin, které brání úspěšnému početí.

Více o vyšetření neplodnosti si přečtěte na samostatné stránce
Zkumavka

Od vyšetření k umělému oplodnění

Při léčbě mužské i ženské neplodnosti dosahujeme nadprůměrné výsledky. Provádíme různé metody umělého oplodnění, doporučíme vám však jen tu, kterou skutečně potřebujete.

1

Vyšetření páru

Nejprve potřebujeme zjistit, jak je na tom s plodností váš partner. Provádíme proto vyšetření spermatu. Následně absolvujete gynekologické vyšetření a odběr krve pro stanovení hladiny hormonů a vyšetření genetiky.

2

Hormonální stimulace

Prvním krokem umělého oplodnění je hormonální stimulace vaječníků. Ta zajistí, aby vaše vajíčka ve vaječnících dozrála ve vyšším počtu než obvykle. Tato fáze probíhá přibližně 10 – 12 dnů a většina žen ji velmi dobře snáší.

3

Odběr vajíček

Přesný termín odběru vajíček si domluvíte s lékařem. Odběr podstoupíte ráno a nemusíte se ho obávat: provádíme ho v celkové anestezii pod dohledem anesteziologa. Narkóza trvá krátkou chvilku, zhruba 10-15 minut. Po odběru si odpočinete na dospávacím pokoji a dostanete zdravou svačinku.

4

Oplození vajíček spermiemi

Odebraná vajíčka v laboratoři oplodníme spermiemi partnera. Používáme k tomu moderní a úspěšné techniky ICSI a PICSI: pod mikroskopem injekčně pomůžeme spermii do vajíčka. Embryo je na světě!

5

Embryotransfer

Zbývá už jen přenést embryo do dělohy, kde může růst. Krátký zákrok podstoupíte na transferovém pokojíku při relaxační hudbě, jedinečný okamžik transferu embrya přitom sledujete přímo před sebou na videu. Po zákroku můžete odejít ihned domů. Pro 99 % klientek je zákrok nebolestivý.

Máte dotaz ohledně léčby na naší klinice?
Napište nám.

Proč zvolit nás?

Proč zvolit nás?

Spolehněte se na Repromedu

Naším cílem je navrhnout pro vás individuální léčbu, která povede k úspěšnému početí. Podívejte se, jak to u nás vypadá:

sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar
sidebar

Pomohli jsme počít již 3 000 párům
z více než 25 zemí světa

Věnujeme se léčbě neplodnosti
19 let

Jako první v ČR jsme zavedli
preimplantační genetickou diagnostiku

Proč se objednat k nám?

Žádné čekací lhůty

Na vyšetření nemáme čekací doby. Zavolejte a objednejte se na termín, který vám vyhovuje, klidně i večer.

Léčbu přizpůsobíme vám

Věnujeme se každému páru individuálně a při léčbě respektujeme vaše potřeby, požadavky a přání.

Zavádíme nové metody

Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a jsme inovativní. Zavádíme do praxe nové postupy a metody, které fungují.

Přesvědčil vás náš přístup k léčbě? Objednejte se k nám na vyšetření.

REPROMEDA, s. r. o.

centrum reprodukční medicíny

Studentská 812/6
625 00 Brno
+420 511 158 222

volejte denně od 7:00 do 18:00 hodin

Máte to k nám daleko?

Některá vyšetření a zákroky můžete absolvovat v našich 7 transportních centrech. Ušetříte si tak několik cest do Brna nebo do Ostravy, kde se však musíme potkat v důležitých fázích léčby. Vše vám vysvětlíme na osobní schůzce.

Transportní centra

REPROMEDA, s. r. o.

centrum reprodukční medicíny

Dr. Slabihoudka 6232/11
708 00 Ostrava – Poruba
+420 597 822 122

volejte denně od 7:00 do 18:00 hodin

Máte to k nám daleko?

Některá vyšetření a zákroky můžete absolvovat v našich 7 transportních centrech. Ušetříte si tak několik cest do Brna nebo do Ostravy, kde se však musíme potkat v důležitých fázích léčby. Vše vám vysvětlíme na osobní schůzce.

Transportní centra

Další zajímavé a užitečné informace si přečtete na našem blogu.

Zkušenosti našich klientů

Přečtěte si zkušenosti párů, kterým jsme pomohli

Gabriela

Gabriela

"Dobrý den, chtěla bych Vám všem moc poděkovat za laskavý přístup. Především paní MUDr. Tokareva, která mi hodně pomohla i psychicky....

Terezka

Terezka

„Naše cesta k vytouženému dítěti byla dlouhá a nebyla zrovna jednoduchá. Potkal mě jeden zamlklý potrat, potýkala jsem se s nepravidelnou...

Kubíček

Kubíček

„Díky Vám se 23.11.2017 narodil náš krásný a zdravý chlapeček jménem Kubíček. Moc děkujeme za pomoc a splněný sen. Repromeda nám moc...

Kristýnka

Kristýnka

„Od 14.4.2017 máme díky Vám úžasnou dceru Kristýnku. Děkujeme...

Amálka

Amálka

„Rok 2017 byl pro nás ten nejkrásnější. Díky Repromedě se nám v červenci narodilo naše vytoužené miminko –...

Jan

Jan

"Dobrý den, díky Vaší úžasné práci jsme si od Vás přesně před rokem 24.4. odvezli jedno zavedené embryo a 7.1. se z něj narodil...

Ester

Ester

„Krásny slunečný den, zdravíme Vás všechny v Repromedě. Chtěli bychom Vám moc moc poděkovat za úžasnou práci, ochotu a milý...

Lilien

Lilien

Dobrý den, dne 18.3.2018 se nám narodila díky Vám Naše dcera Lilien s mírami 50 cm a 3900 g. Narodila se 11 dní po termínu. Tímto bychom...

Říká se, že dítě nosí čáp, nám ho přinesl Kafka!

Říká se, že dítě nosí čáp, nám ho přinesl Kafka!

Cesta naší klientky Lenky k vytouženému miminku „Když jsme se poznali, bylo mi 28 let a manželovi 36 let. Já zatím neměla žádné...

Naše cesta k miminku. Naše cesta k úplné rodině.

Naše cesta k miminku. Naše cesta k úplné rodině.

„Náš příběh začíná záhy po našem seznámení, a to v momentě, kdy jsme sdíleli přání mít miminko. Po 3 letech vztahu nastal ten...

Naše Natálka.

Naše Natálka.

Dlouhá a trnitá cesta za miminkem Před pár lety jsme s přítelem (teď už manželem) jeli na naši první dovolenou do Řecka. Již měsíc...

Dvě krásné čárky.

Dvě krásné čárky.

„Musím se přiznat, že jsem byla trošku skeptická a už jsem ani nedoufala."   „Po několika letech snažení, jednom zamlklém...

Další zajímavé a užitečné informace si přečtete na našem blogu

Rady a tipy pro neplodné páry

Nejnovější články

Nemůžete otěhotnět a zajímá vás, co všechno můžete udělat pro to, abyste své šance zvýšili? Přečtěte si naše články.

PrenatalSafe. Nejlepší prenatální test pro všechny těhotné ženy.

PrenatalSafe. Nejlepší prenatální test pro všechny těhotné ženy.

Ten okamžik, kdy na vašem těhotenském testu spatříte dvě čárky. Ten okamžik, kdy oznámíte partnerovi, že bude tatínkem. Ten okamžik,...

Potkal nás zázrak a rovnou dvakrát.

Potkal nás zázrak a rovnou dvakrát.

„Všichni na klinice tady byli pro nás."   „O dítě jsme se začali pokoušet po naší svatbě, ale najednou uběhly téměř dva...

Umělé oplodnění. Jak je to u nás a ve světě?

Umělé oplodnění. Jak je to u nás a ve světě?

Reprodukční medicína jde v Česku neustále kupředu a právě i díky inovacím a novým metodám je možné provádět ty nejpřesnější...

Jaká vyšetření čekají ženu před IVF?

Jaká vyšetření čekají ženu před IVF?

Na co by se měla žena připravit? V případě ženy je dobré se při problémech s otěhotněním nejdříve obrátit na ošetřujícího...

Říká se, že dítě nosí čáp, nám ho přinesl Kafka!

Říká se, že dítě nosí čáp, nám ho přinesl Kafka!

  Cesta naší klientky Lenky k vytouženému miminku „Když jsme se poznali, bylo mi 28 let a manželovi 36 let. Já zatím neměla...

Dvě krásné čárky.

Dvě krásné čárky.

„Musím se přiznat, že jsem byla trošku skeptická a už jsem ani nedoufala."   „Po několika letech snažení, jednom zamlklém...

Jak zjistím, jestli se mi narodí zdravé dítě? Mohou pomoci genetické testy!

Jak zjistím, jestli se mi narodí zdravé dítě? Mohou pomoci genetické testy!

Každá žena toužící po dítěti si přeje jediné, a to, aby se její miminko narodilo zdravé. Věk prvorodiček se neustále zvyšuje a...

Světově uznávaný genetik profesor Alan Handyside navštívil naši kliniku.

Světově uznávaný genetik profesor Alan Handyside navštívil naši kliniku.

REPROMEDA se stala první klinikou v ČR, která začala využívat metodu Karyomappingu ke genetické analýze embrya. Vynálezcem této metody a...

Naše Natálka.

Naše Natálka.

Dlouhá a trnitá cesta za miminkem Před pár lety jsme s přítelem (teď už manželem) jeli na naši první dovolenou do Řecka. Již měsíc...

Další rady a tipy k otěhotnění do vaší e-mailové schránky