„Nedaří se nám otěhotnět“

Jsme tu pro vás ve chvíli, kdy přestáváte doufat

Období, kdy se s partnerem pokoušíte o dítě, by mělo patřit k nejhezčím chvílím vašeho života. Pokud tomu tak není, neztrácejte zbytečně čas.

Čím dříve vyhledáte pomoc odborníků, tím dříve můžete zapomenout na nejistotu, která vás trápí, a založit vlastní rodinu.

Náš přístup k léčbě neplodnosti

Plníme párům sen založit vlastní rodinu

Kliniky reprodukční medicíny využívají k léčbě neplodnosti různé přístupy. Ten náš můžeme popsat jednoduše: šetříme vzácný čas.

Nejprve zjistíme, co opravdu potřebujete

Díky nejmodernějším diagnostickým metodám dokážeme určit, co s partnerem opravdu potřebujete. Našim cílem je najít pro vás ideální léčbu s minimálním rizikem komplikací.

Začneme léčbou, která má největší šanci uspět

Na klinikách reprodukční medicíny je běžnou praxí, že lékaři volí nejprve jednodušší způsoby léčby a postupně se propracují k těm složitým. V Repromedě však vybereme metodu, která má pro vás a partnera největší potenciál uspět a ušetříme vám tím měsíce zbytečné nejistoty a neúspěšných pokusů otěhotnět.

U nás se necítíte jako v nemocnici

Od první návštěvy se o vás bude starat příjemný personál a namísto nevlídné čekárny vás s partnerem čeká moderní kavárna . Nové prostory našich klinik jsme navíc zařídili v souladu s Feng Šuej – učením o harmonii prostoru.

Uvažujete o návštěvě naší kliniky?
Přečtěte si, co očekávat.

Průběh léčby

Co vás s partnerem čeká

Uvažujete o léčbě na klinice reprodukční medicíny a nevíte, na co se připravit? Léčbou vás provedeme od první návštěvy až po šťastný okamžik, kdy zjistíte, že jste v očekávání.

Čas

Kdy se objednat

Pokud se neúspěšně snažíte o početí po dobu 6-12 měsíců, je nejvyšší čas promluvit si. Po více než roce snažení se však netrapte zbytečným odkládáním první návštěvy – čím dříve přijdete, tím dříve vám můžeme pomoct.

Sperma

Než k nám přijdete

Předtím, než se k nám objednáte na první konzultaci, byste měla absolvovat vyšetření u vašeho gynekologa. Váš lékař vám vypíše žádanku na vyšetření spermiogramu pro svého partnera. Žádanku potřebujete, aby vám vyšetření proplatila zdravotní pojišťovna.

Kdo může podstoupit léčbu?

Díky nejmodernějšímu vybavení a přesné diagnostice dnes dokážeme pomoct téměř všem párům. Na základě zákona však smíme provádět metody asistované reprodukce do dne 49. narozenin ženy.

Jak dlouho léčba potrvá?

Na plodnost mají vliv desítky faktorů, nedokážeme proto předem určit, jak dlouho bude trvat, než otěhotníte. Průměrně se však doba od první konzultace po úspěšný transfer embrya pohybuje kolem několika měsíců. Je důležité, abyste byli trpěliví.

Kolik nás bude léčba stát?

K léčbě přistupujeme individuálně, proto není možné dopředu stanovit, kolik vás bude stát. Používáme jen ty nejkvalitnější preparáty a metody. Tím se snažíme zkrátit dobu léčby, snížit počet pokusů potřebných k otěhotnění a zároveň minimalizovat finanční zátěž . Pokud splňujete podmínky, základní léčbu z větší části uhradí zdravotní pojišťovna.

DNA

První návštěva kliniky

Na začátku vás čeká konzultace s lékařem. Potřebujeme vás dokonale poznat a vyšetřit, abychom pro vás dokázali vybrat nejvhodnější možnou léčbu. Nejmodernější diagnostické metody nám u každého páru pomáhají rozpoznat kombinaci příčin, které brání úspěšnému početí.

Více o vyšetření neplodnosti si přečtěte na samostatné stránce
Zkumavka

Od vyšetření k umělému oplodnění

Při léčbě mužské i ženské neplodnosti dosahujeme nadprůměrných výsledků. Provádíme různé metody umělého oplodnění, doporučíme vám však jen tu, která je pro vás skutečně vhodná.

1

Vyšetření páru

Nejprve potřebujeme zjistit, jak je na tom s plodností váš partner. Provádíme proto vyšetření spermatu. Následně absolvujete gynekologické vyšetření a odběr krve pro stanovení hladiny hormonů a vyšetření genetiky.

2

Hormonální stimulace

Prvním krokem umělého oplodnění je hormonální stimulace vaječníků. Ta zajistí, aby vaše vajíčka ve vaječnících dozrála ve vyšším počtu než obvykle. Tato fáze probíhá přibližně 10 – 12 dnů a většina žen ji velmi dobře snáší.

3

Odběr vajíček

Přesný termín odběru vajíček si domluvíte s lékařem. Odběr podstoupíte ráno a nemusíte se ho obávat: provádíme ho v celkové anestezii pod dohledem anesteziologa. Narkóza trvá krátkou chvilku, zhruba 10-15 minut. Po odběru si odpočinete na dospávacím pokoji a dostanete zdravou svačinku.

4

Oplození vajíček spermiemi

Odebraná vajíčka v laboratoři oplodníme spermiemi partnera. Používáme k tomu moderní a úspěšné techniky ICSI a PICSI: pod mikroskopem injekčně pomůžeme spermii do vajíčka. Embryo je na světě!

5

Embryotransfer

Zbývá už jen přenést embryo do dělohy, kde může růst. Krátký zákrok podstoupíte na transferovém pokojíku při relaxační hudbě, jedinečný okamžik transferu embrya přitom sledujete přímo před sebou na videu. Po zákroku můžete odejít ihned domů. Pro 99 % klientek je zákrok nebolestivý.

Máte dotaz ohledně léčby na naší klinice?
Napište nám.

Proč zvolit nás?

Proč zvolit nás?

Spolehněte se na Repromedu

Navrhneme pro vás individuální léčbu, která povede k úspěšnému početí. Podívejte se, jak to u nás vypadá:

sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar sidebar
sidebar

Pomohli jsme počít 3 000 párům
z více než 25 zemí světa

Věnujeme se léčbě neplodnosti
19 let

Jako první v ČR jsme zavedli
preimplantační genetickou diagnostiku

Proč se objednat k nám?

Žádné čekací lhůty

Na vyšetření nemáme čekací doby. Zavolejte a objednejte se na termín, který vám vyhovuje, klidně i večer.

Léčbu přizpůsobíme vám

Věnujeme se každému páru individuálně a při léčbě respektujeme vaše potřeby, požadavky a přání.

Zavádíme nové metody

Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a jsme inovativní. Zavádíme do praxe nové postupy a metody, které fungují.

Přesvědčil vás náš přístup k léčbě? Objednejte se k nám na vyšetření.

REPROMEDA, s. r. o.

centrum reprodukční medicíny

Studentská 812/6
625 00 Brno
+420 511 158 222

volejte denně od 7:00 do 18:00 hodin

Máte to k nám daleko?

Některá vyšetření a zákroky můžete absolvovat v našich 7 transportních centrech. Ušetříte si tak několik cest do Brna nebo do Ostravy, kde se však musíme potkat v důležitých fázích léčby. Vše vám vysvětlíme na osobní schůzce.

Transportní centra

REPROMEDA, s. r. o.

centrum reprodukční medicíny

Dr. Slabihoudka 6232/11
708 00 Ostrava – Poruba
+420 597 822 122

volejte denně od 7:00 do 18:00 hodin

Máte to k nám daleko?

Některá vyšetření a zákroky můžete absolvovat v našich 7 transportních centrech. Ušetříte si tak několik cest do Brna nebo do Ostravy, kde se však musíme potkat v důležitých fázích léčby. Vše vám vysvětlíme na osobní schůzce.

Transportní centra

Další zajímavé a užitečné informace si přečtete na našem blogu.

Zkušenosti našich klientů

Přečtěte si zkušenosti párů, kterým jsme pomohli

Barborka

Barborka

Chtěla bych za celou rodinu poděkovat celému týmu kliniky za to, že jsme do nového roku vstoupili o jednoho člena rodiny bohatší. Naše...

Viktorek

Viktorek

Náš Viktorek už oslavil 1 měsíc, je to krásné zdravé miminko, ke kterému jste nám pomohli. Poděkování posíláme celému týmu...

Terezka

Terezka

"Naše rodina se včera, díky Repromedě, rozrostla o dalšího člena. Byla to cesta dlouhá a náročná, ale přece jen se vše zdařilo a...

Krásné Vánoce

Krásné Vánoce

"Dobrý den, přejeme všem do Repromedy krásné nadcházející vánoční svátky a šťastný nový rok...

Nejkouzelnější Vánoce

Nejkouzelnější Vánoce

"Děkujeme, že můžeme trávit Vánoce s naší beruškou."...

Petruška

Petruška

"Dne 9.8.2018 se nám narodila krásná a zdravá dcerka Petruška , tímto děkujeme celému týmu Repromeda v Brně za úplnou rodinu." Petr a...

Laurinka

Laurinka

"Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu Repromedy a především MUDr. Kafkovi za naši Laurinku, která se narodila 23.11.2018. K umělému...

Kuba

Kuba

"Dnes díky vám oslaví své první narozeninky náš Kubíček. Moc děkujeme za pomoc a splněný...

Sára

Sára

Děkujeme celému týmu Repromeda za naši Sáru. Přečtěte si celý...

Amálka

Amálka

"Díky Repromedě máme naši Amálku." Zhruba po ročním snažení jsme se náš problém rozhodli řešit s panem doktorem a ten nám doporučil...

Patrik

Patrik

"Dobrý den, děkujeme celému týmu Repromeda za pomoc díky níž se nám narodil krásný a zdravý...

Viktorka

Viktorka

„Datum 13.7.2016 bude navždy vryto do mé paměti. V tento den v 11.00 mně paní doktorka Irina Tokareva zavedla jedno embryo a o 9 měsíců...

Další zajímavé a užitečné informace si přečtete na našem blogu

Rady a tipy pro otěhotnění

Nejnovější články

Nemůžete otěhotnět a zajímá vás, co všechno můžete udělat pro to, abyste své šance zvýšili? Přečtěte si naše články.

Plakali jsme štěstím.

Plakali jsme štěstím.

„Musím se přiznat, že jsem byla trošku skeptická a už jsem ani nedoufala."   „Po několika letech snažení, jednom zamlklém...

Jaký je původ lidských aneuploidií? Náš nový výzkum to prozradí.

Jaký je původ lidských aneuploidií? Náš nový výzkum to prozradí.

Naše klinika provedla výzkum zaměřený na analýzu vyšetřených embryí metodou karyomapping. Karyomapping umožňuje vedle...

Do nového roku s novou učebnicí.

Do nového roku s novou učebnicí.

Náš milý prof. Pavel Trávník začal tento rok s novou učebnicí a posunul tak klinickou embryologii zase o krok dále. V této knize...

Repromeda na TV Nova. Kdo se může stát dárcem spermií?

Repromeda na TV Nova. Kdo se může stát dárcem spermií?

V Česku je nedostatek dárců spermatu. Jak přísná jsou kritéria pro výběr těchto dárců a proč jich je tak málo? Podívejte se na...

Je nedostatek dárců spermií. Proč by měli muži pohlavní buňky darovat?

Je nedostatek dárců spermií. Proč by měli muži pohlavní buňky darovat?

Dárcovské spermie je nutné využít zhruba u 3-5 % párů, které se léčí s neplodností. I tak je ale dárců málo, a to i přestože odběr...

Opakované absolvování embryotransferů bez náležitých vyšetření nedává smysl. Řešením je PGT-A.

Opakované absolvování embryotransferů bez náležitých vyšetření nedává smysl. Řešením je PGT-A.

Pokud jste si někdy prošla potratem, přejete si jediné – aby se to již nikdy neopakovalo. Opakované potrácení není v pořádku a vždy je...

100 let republiky a téměř 20 let Repromedy.

100 let republiky a téměř 20 let Repromedy.

Tento rok se našeho Repromedího večírku zúčastnili noblesní dámy a pánové, odvazová děvčata z Pomády, Pionýrky, slavná dvojice...

Vánoce už pomalu ťukají na dveře. Jaká bude otevírací doba v Repromedě?

Vánoce už pomalu ťukají na dveře. Jaká bude otevírací doba v Repromedě?

Ty nejkrásnější svátky v roce se nezadržitelně blíží, my jsme tu však pro vás i mezi svátky. Provoz v době od 24. 12. 2018 do 2. 1....

Láska na celý život.

Láska na celý život.

„S manželem jsme se seznámili před 10 lety, po dvou letech naší známosti jsme se vzali a začali plánovat rodinu. V době, kdy jsme se...

Další rady a tipy k otěhotnění do vaší e-mailové schránky