Poskytovaná péče

Léčba neplodnosti

Naším cílem je správně diagnostikovat příčinu Vaší neplodnosti a následně pro Vás vybrat ideální léčbu, která přinese maximální efektivitu a minimální riziko komplikací.

Přečíst si více

Darování, uchování vajíček a spermií

Programu darování pohlavních buněk věnujeme velkou pozornost již od samého počátku vzniku našeho pracoviště. Se svými výsledky se řadí mezi nejúspěšnější metody.

Přečíst si více

Genetika

Provádíme plné spektrum preimplantačně-genetických metod. Navíc Vám nabízíme zcela nové a unikátní metody, které zároveň významně zvyšují šanci na otěhotnění.

Přečíst si více

Alterativní medicína

Již delší dobu Vám nabízíme alternativní metody ke zvýšení úspěšnosti vaší léčby. Od Cvičení dle Mojžíšové, přes hojně využívanou a Vámi oblíbenou akupunkturu.

Přečíst si více

Gynekologie

Nejsme registrujícím gynekologickým zařízením. I přesto nabízíme v rámci léčby neplodnosti některé gynekologické zákroky – např. hysteroskopii nebo hydrolaparoskopii.

Přečíst si více

Poskytovaná péče

Naše klinika nabízí širokou škálu léčebných metod a postupů. Specializujeme se zejména na léčbu neplodnosti a reprodukční medicínu. Nabízíme od jednoduchých podpůrných metod až po sofistikované metody umělého oplodnění s využitím vlastních nebo darovaných pohlavních buněk. Ke každému páru přistupujeme individuálně a naším cílem je správně diagnostikovat Vaši příčinu neplodnosti a následně pro Vás vybrat ideální léčbu, která přinese maximální efektivitu a minimální riziko komplikací.

Odborníci naší kliniky Vám ochotně poradí, spolu s Vámi naplánují sled vyšetření, stanoví individuální postup léčby a vytvoří harmonogram s konkrétními časovým rozvržením. Můžete také získat informace o tom, jaké změny ve Vašem denním režimu by pro Vás mohly být přínosné a také jaké potravinové doplňky by pro Vás byly vhodné.

Zabýváme se také reprodukční genetikou, v rámci které nabízíme prediktivní testování reprodukční kompatibility páru, preimplantační genetickou diagnostiku a screening nebo prenatální test pro těhotné ženy PrenatalSafe. Nabízíme i možnost preventivního uchování pohlavních buněk pro použití v budoucnu.

Dnešní moderní medicína umožňuje řadu specifických postupů a možností. Výběr vhodného postupu výrazně zvyšuje úspěšnost celé léčby. Je možné využít i celou řadu nadstandardních laboratorních metod, případně kombinovat léčbu i s alternativními postupy celostní a tradiční čínské medicíny.

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby