Alternativní medicína

Akupunktura

Podstatou je vpichování jehliček do tzv. akupunkturních bodů. Ty jsou rozmístěny po celém těle a seřazeny na tzv. meridiánech, které souvisí s daným orgánem.

Přečíst si více

Bylinná terapie - TČM

Bylinná léčba je v současnosti považována za nejmocnější nástroj Tradiční čínské medicíny. Doporučíme Vám bylinnou směs, která je vhodná ve Vašem případě.

Cvičení podle Mojžíšové

Cvičení podle Mojžíšové lze použít jako podpůrnou metodu k umělému oplodnění, ale i kdykoliv jindy, protože má spoustu blahodárných účinků.

Masáže, Baňkování, Moxování

Během masáže dochází k vyrovnávání všech fyziologických pochodů v těle, můžou se k tomu využít i masážní baňky. Moxováním doplňujeme energii v těle tam, kde chybí.

Yoga, Cchi-kung, Meditace

Yoga a cchi-kung jsou unikátní pohybová a mentální cvičení s blahodárnými účinky. Jsou úzce spjaty s TČM a pomáhají jak k regeneraci, tak i hlubokému rozvoji psychického zdraví.

Výživa

Ve chvílích, kdy západní medicína selhává může pomoci i změna jídelníčku. Nejde o žádnou redukční dietu, smyslem změny stravy je dostat své tělo do optimálního stavu.

Přečíst si více

Alternativní medicína

Již delší dobu Vám nabízíme různé alternativní metody ke zvýšení úspěšnosti vaší léčby. Alternativní medicína není tím, co vždy zaručí mateřství. Je ale vhodným doplňkem metod moderní západní medicíny a může opravdu výrazně zlepšit celkový stav ženy a podpořit naší snahu Vám dopomoci k těhotenství.

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby