PrenatalSafe KARYO – zjištění zdraví vašeho miminka z krve

Věda a výzkum 2. Únor, 2016

PrenatalSafe KARYO - zjištění zdraví vašeho miminka z krve

Máme radost, že vám můžeme nabídnout opět něco nového! Něco přelomového! Něco, co tady ještě nebylo!

PrenatalSafe KARYO

Už asi víte, že test PrenatalSafe je neinvazivní test, který umí z krve těhotné ženy odhalit chromozómové aneuploidie plodu. To jsou početní změny chromozomů, které způsobují například Downův syndrom, Edwardsův syndrom nebo Patauův syndrom. PrenatalSafe také umí odhalit některé mikrodeleční syndromy a umí stanovit pohlaví plodu. To všechno už od 10. týdne.

Co to je PrenatalSafe KARYO?

Stručně – jde o nový test, který nabízí testování VŠECH chromozómů z krve matky. Umí zachytit jak početní, tak i strukturní abnormality jako jsou – delece, duplikace, nebalancované translokace nebo markerové chromozomy.

Říkáte si, že ani nevíte, co to znamená a k čemu je to dobré?

Nevadí. Stačí, když budete vědět, že PrenatalSafe KARYO je první test v Evropě, který nabízí takto rozsáhlé a komplexní testování všech chromozomů plodu pouze z krve matky, a to už od 10. týdne. 

Pro koho je toto vyšetření vhodné?

Je vhodné pro všechny těhotné ženy od 10. týdne. Je vhodný i při dvojčetném těhotenství, při těhotenství po IVF, s daroranými vajíčky, při předchozím aneuploidním těhotenství. Je prostě vhodný pro každou těhotnou ženu, která chce vědět o zdraví svého dítěte maximum.

Doufáme, že se vám bude líbit. Své případné dotazy pište na [email protected]

PrenatalSafe KARYO - zjištění zdraví vašeho miminka z krve