Den otevřených dveří: nahlédněte pod pokličku kliniky pro léčbu neplodnosti

Články, Novinky 6. října, 2021

Neplodnost a její léčba bývá spjata s mnoha otázkami a obavami. Nervozitu může způsobovat jak cizí prostředí při první návštěvě kliniky, tak nedostatek ověřených informací o léčbě. Kromě toho je toto téma stále ještě trochu tabu. Právě z těchto důvodů vás ve ČTVRTEK 21. 10. zveme na Den otevřených dveří naší brněnské kliniky. Přijďte si prohlédnout, jak to u nás vypadá, nakoukněte do běžně nedostupných prostor a ptejte se na všechno, co Vás zajímá.

 

NEZÁVAZNÁ REGISTRACE

 

Kam se všude můžete podívat a na co se můžete těšit? 

Připraveny jsou jak komentované, tak individuální prohlídky. Prohlédnout si můžete jednak moderní a komfortní interiér kliniky, který je zařízený v souladu se staročínským učením FengShui, ale i prostory genetické a cytogenetické laboratoře. Zajímají vás spíše embryologické laboratoř? Nahlédněte tam okénkem z transferového pokojíku. Kromě prohlídek můžete nezávazně zkonzultovat svůj problém s jedním z našich lékařů, kteří Vám budou po celou dobu plně k dispozici v ambulancích. Na krátkých přednáškách Vám naši odborníci na reprodukční medicínu zodpoví všechny otázky o léčbě a jejím průběhu, ale také o významu genetiky nejen v procesu asistované reprodukce.

Pro všechny příchozí máme připravenou SLEVU 10 % NA LÉČBU. Odnést si můžete také řadu informačních brožurek, rad a milých úsměvů našeho personálu. Pokud Vás náš Den Otevřených dveří zaujal a máte zájem se zúčastnit, budeme moc rádi, pokud se nezávazně SE ZAREGISTRUJTE. Těšíme se na Vás ve ČTVRTEK 21. 10. 2021 mezi 15. a 18. hodinou na naší brněnské klinice v prostorách Biology Parku na adrese Studentská 812/6.

Pokud se vám termín nehodí, nic se neděje. Stačí nám zavolat nebo napsat a vybrat si termín individuální schůzky podle Vašeho rozvrhu.