Genetika

PGT

Preimplantační genetické testování umožňuje diagnostiku a výběr vhodného embrya ještě před jeho transferem do dělohy.

Přečíst si více

PrenatalAdvance

PrenatalAdvance je neinvazivní prenatální testování Downova syndromu a dalších chromozomálních vad pro všechny těhotné ženy.

Přečíst si více

Prediktivní testování

Prediktivní testování se využívá ještě před početím. Umožňuje analýzu genetické kompatibility páru a pomáhá přizpůsobit léčbu pacientům na míru.

Přečíst si více

Genetika

Repromeda již 21 let úspěšně pomáhá párům, kterým se nedaří počít či donosit zdravé dítě. Nejsme pouze klinika pro léčbu neplodnosti, jsme také moderní špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky. Specializujeme se na pokročilé metody molekulární genetiky a cytogenetiky v rámci prekoncepční a preimplantační diagnostiky.

Před zahájením léčby pacientům standardně vyšetřujeme karyotyp, provádíme vyšetření trombofilních mutací a testujeme mutace v genech pro cystickou fibrózu, spinální muskulární atrofii a další. Nabízíme i prediktivní panel pro odhalení recesivních (skrytých) mutací u partnera nebo partnerky. Tato vyšetření významně snižují riziko početí dítěte s genetickým onemocněním.

Jsme jednička na trhu v oblasti Preimplantačního genetického testování (PGT). Provádíme testování všech chromozomů embrya pro detekci aneuploidií. Nabízíme taktéž cílenou diagnostiku jak monogenních chorob, tak i translokací.

V rámci všech služeb reprodukční genetiky poskytujeme specializované genetické poradenství, při kterém vždy dbáme na individuální přístup. Abychom pro Vás zajistili komplexní péči, nabízíme také test PrenatalSafe pro testování plodu v průběhu těhotenství.