Genetika

PGS

Preimplantační genetický screening se provádí v průběhu IVF léčby. Zvyšuje úspěšnost léčby tím, že umožňuje vybrat perspektivní embryo.

Přečíst si více

PGD

Preimplantační genetická diagnostika je metoda, která umožňuje diagnostiku dědičných onemocnění ještě před zavedením embrya do dělohy.

Přečíst si více

PrenatalSafe

PrenatalSafe je neinvazivní prenatální testování Downova syndromu a dalších chromozomálních vad pro všechny těhotné ženy.

Přečíst si více

Prediktivní panel

Testování kompatibility páru se využívá pokud chcete zjistit, jaké máte riziko zplození dítěte s dědičnou chorobou nebo vrozenou vývojovou vadou

Přečíst si více

Genetika

Repromeda již 17 let úspěšně pomáhá párům, kterým se nedaří počít či donosit zdravé dítě. Nejsme pouze klinika pro léčbu neplodnosti, jsme také moderní špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky. Specializujeme se na pokročilé metody molekulární genetiky a cytogenetiky v rámci prekoncepční a preimplantační diagnostiky.

Před zahájením léčby pacientům standardně vyšetřujeme karyotyp, provádíme vyšetření trombofilních mutací a testujeme mutace v genech pro cystickou fibrózu, spinální muskulární atrofii a další. Nabízíme i prediktivní panel pro odhalení recesivních (skrytých) mutací u partnera nebo partnerky. Tato vyšetření významně snižují riziko početí dítěte s genetickým onemocněním.

Jsme jednička na trhu v oblasti Preimplantační genetické diagnostiky (PGD) a Preimplantačního genetického screeningu (PGS). Provádíme screening všech chromozomů embrya pro detekci aneuploidií. V rámci PGD nabízíme cílenou diagnostiku jak monogenních chorob, tak i translokací.

V rámci všech služeb reprodukční genetiky poskytujeme specializované genetické poradenství, při kterém vždy dbáme na individuální přístup. Abychom pro Vás zajistili komplexní péči, nabízíme také test PrenatalSafe pro testování plodu v průběhu těhotenství.

Prohlédněte si služby, které nabízíme.

Nabízíme kompletní služby asistované reprodukce, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči. Jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme Vám je překonat. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Naše služby