PGT: Preimplantační genetické testování

PGT-M: monogenní choroby

V současné době využíváme metodu Karyomapping. Vyšetření je tak vhodné jak pro všechny monogenní choroby, tak i pro dědičná nádorová onemocnění.

Přečíst si více

PGT-T: translokace

PGT translokací je vhodné pro páry, kde je u jednoho či obou partnerů prokázáno nosičství balancované translokace, či jiné strukturní přestavby chromosomů.

Přečíst si více

PGT-A: aneuploidie

Preimplantační testovaní aneuploidií se provádí v průběhu IVF léčby. Zvyšuje úspěšnost léčby tím, že umožňuje vybrat to nejperspektivnější embryo.

Přečíst si více

Preimplantační genetická diagnostika

Preimplantační genetická diagnostika (PGD) je metoda, která umožňuje výběr tzv. „zdravého“ embrya bez konkrétní genetické zátěže ještě před jeho přenosem do dělohy matky. Hlavní předností takového postupu je vyloučení rizika, že plod ponese sledovanou genetickou zátěž. Pár proto nemusí řešit případná úskalí spojená s umělým přerušením těhotenství, která v praxi znamenají jak etická dilemata a psychickou zátěž pro celý pár, tak zdravotní komplikace pro ženu. Umělé přerušení těhotenství také může mít neblahý vliv na pozdější schopnost páru znovu otěhotnět.

Naše klinika se specializuje na preimplantační genetiku již od roku 2000, kdy jsme se stali prvním pracovištěm v České republice i ve střední a východní Evropě, kde bylo úspěšně provedeno PGD. Jako první ve střední Evropě jsme také zavedli přelomovou metodu Karyomapping. Nově také používáme sekvenování nové generace (NGS).

Od roku 2004 jsme provedli PGD již pro 77 různých monogenních chorob. Ze všech center asistované reprodukce v ČR máme nejdelší zkušenosti, které se vždy snažíme propojit s přáním a představami klientů.

Co vám nabízíme

Zjistěte, co všechno pro Vás můžeme udělat. Další služby najdete zde.

Léčba neplodnosti

Zjistíme příčinu vaší neplodnosti a najdeme ideální léčbu, která vás dovede do vytouženého cíle.

Darování a uchování vajíček i spermií

Staňte se dárkyní vajíček či dárcem spermií, nebo si nechejte své pohlavní buňky uchovat.

Genetika

Zvyšte svou šanci na početí zdravého miminka. Čeká na vás špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky.

Alternativní medicína

Řešíme problémy komplexně. Proto nabízíme také metody alternativní léčby, které zvýší vaši šanci otěhotnět.

Náhradní mateřství

Provedeme vás celým procesem náhradního mateřství, kdy embryo biologických rodičů donosí náhradní matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci