Léčba neplodnosti

IVF léčba

IVF léčba pomáhá mnoha neplodným párům naplnit jejich sen stát se rodiči. Zahrnuje celou řadu speciálních postupů, které dnešní moderní medicína nabízí.

Přečíst si více

Alternativy ke standardnímu IVF

Cílem těchto přístupů je snaha o co nejpřirozenější průběh umělého oplodnění a minimalizace nákladů na léčbu, vykoupeno relativně nízkou úspěšností těchto metod.

Přečíst si více

Cyklus s darováním

Na léčbu darovanými oocyty se na naší klinice zaměřujeme již od samého počátku vzniku pracoviště. Svými výsledky se řadí mezi nejúspěšnější metody.

Přečíst si více

Metody zvyšující úspěšnost léčby

Současná asistovaná reprodukce nabízí stále nové metody, zvyšující úspěšnost celé léčby. Naším úkolem je tyto vědecké poznatky sledovat a zavádět je do běžné praxe.

Přečíst si více

Neplodností trpí v České republice zhruba 10-15 % párů. Plodnost partnerského páru je podmíněna jak faktory na straně ženské, tak i mužské. V jedné třetině případů se na neplodnosti podílí hlavně žena, v jedné třetině hlavně muž a u zbytku případů jsou to kombinace faktorů u obou partnerů.  Moderní metody léčby poruch plodnosti umožňují účinně pomoci v převážné většině případů.

Neustále zlepšujeme kvalitu péče tak, aby metody asistované reprodukce mohly bezpečně pomáhat stále více párům při léčbě neplodnosti. Kromě vysoké kvality a odbornosti dbáme především na diskrétnost, lidskost, vstřícnost a vše ostatní, co Vám může zpříjemnit a usnadnit návštěvy u nás. Jsme si vědomi, že léčba neplodnosti je pro Vás psychicky velmi náročná, a uděláme vše pro to, aby pro Vás byla co nejméně zatěžující a v co nejkratším čase vedla k Vašemu vytouženému cíli. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”.

Průvodcem Vaší léčbou bude tým pracovníků, pocházející z význačné brněnské školy asistované reprodukce, jejímž úspěchem bylo narození prvního dítěte “ze zkumavky” ve střední a východní Evropě již v r. 1982. Tým vede Prim. MUDr. Jan Veselý, CSc., a MUDr. Kateřina Veselá, PhD. Na kvalitu postupů a procesů dohlíží Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen týmu podílejícího se na narození již zmíněného prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplození.