Aktuální opatření – provoz kliniky od 1. 3. 2021

Novinky, Rychlé zprávy 24. března, 2021

Vážené klientky, vážení klienti,

protiepidemiologická opatření se zpřísnila, nicméně provoz naší kliniky zůstává nadále bez výrazných omezení.

Potvrzení o návštěvě lékaře (pro klienty mimo Brno-město/Ostrava)

V případě, že bydlíte mimo okres Brno-město (pro klienty Repromeda Brno) respektive mimo okres Ostrava (pro klienty Repromeda Ostrava), budete potřebovat potvrzení o návštěvě lékaře viz formulář (cesta mimo okres) nebo čestné prohlášení, kde uvedete místo, čas a cíl cesty. Pro čestné prohlášení můžete využít vzor nebo stačí i prohlášení napsané rukou. Více informací naleznete zde

Online konzultace

Dohodnuté termíny vašich konzultací jsou platné. Rádi vám vyhovíme i v jakékoliv formě online konzultace – Skype, Zoom, Whatsapp, telefonicky – dle vašich potřeb.

Pokud se chcete objednat na konzultaci, můžete tak učinit v našem kontaktním formuláři, který se zobrazí při návštěvě našich stránek.

Provoz na klinice

Provoz na klinice zůstává bez výrazných omezení. Termíny vašich vyšetření i zákroků jsou platné. Dle vládních nařízení na klinice stále platí povinnost mít zakryté dýchací cesty respirátorem FFP2.

Snažíme se minimalizovat kontakt osob ve vnitřních prostorách, a tak prosíme, aby do prostor kliniky přicházely jen osoby, které jdou na vyšetření. Doprovod prosíme, aby zůstal venku. Děkujeme za pochopení tohoto opatření.

Veškeré vnitřní prostory jsou čištěny čističkami vzduchu Air cleaner Profi bez tvorby ozonu a jsou pečlivě pravidelně dezinfikovány.

 

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Mimo naši pracovní dobu využijte pohotovostní číslo.

Děkujeme za pochopení stávajících opatření. Společně to zvládáme už rok a věříme, že opatření budou dočasná a brzy se vrátíme k normálnímu provozu.

Vaše Repromeda