V reakci na zhoršující se epidemiologickou situaci viru COVID-19 opět zavádíme možnost ONLINE KONZULTACÍ

Podívejte se na aktuality z provozu naší kliniky

Vstupní konzultace a specializovaná poradna

Při vstupní konzultaci s vámi probere lékař rodinnou i osobní anamnézu a projde s vámi všechna absolvovaná vyšetření. Bude Vám navržen ideální postup dalších vyšetření a léčby. Zároveň budete informováni o cenách, včetně možných úhrad nebo částečných úhrad ze zdravotních pojišťoven. Je ideální, pokud se konzultace účastní celý pár.

Průběh konzultací

Délka konzultací je standardně zhruba 45 minut. Konzultace jsou vedeny vysoce erudovanými specialisty, zaměřenými na řešení závažných a vysoce komplikovaných faktorů neplodnosti. Je tak zaručeno, že dostanete ve srozumitelné formě veškeré informace, které potřebujete pro svoji úspěšnou léčbu. Budete mít také dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy.

Nabízíme také specializované poradny, které trvají kolem 60 minut. K zařazení do těchto specializovaných poraden dochází u párů, které přichází již po absolvování většího počtu neúspěšných cyklů, či po opakovaných těhotenských ztrátách, nebo jedná-li se o genetické faktory neplodnosti či rizika dědičných chorob.

Alternativní postupy

V rámci rozšíření služeb a péče o naše klienty poskytujeme i konzultace z oblasti celostní a tradiční čínské medicíny (TČM). Tímto způsobem se nám daří zvyšovat úspěšnost i u párů, kde pomocí standardních technik nebylo dosaženo otěhotnění nebo porodu zdravého dítěte.

Objednání ke konzultaci

Pokud se budete ke konzultaci objednávat, personál recepce se prostřednictvím cílených dotazů pokusí zjistit, jaký typ konzultace a poradny je pro Vás optimální. Pouze takto budete hned od počátku nasměrováni vstříc Vašemu úspěchu.

Prostory REPROMEDA Biology Park

Konzultace probíhají v nových, krásných prostorách REPROMEDA Biology Park. Ambulance jsou navrženy tak, abyste se zde cítili dobře i přes obtížnost situace, ve které se momentálně nacházíte. Interiér REPROMEDA Biology Park je navržen a zařízen v souladu se staročínským učením Feng Shui. Naše čtyři ambulance nesou název Dřevo, Země, Voda a Oheň podle čínské teorie Pěti hybatelů – Wu Xing. Pátým hybatelem nebo také elementem je kov, který je přítomný v prostorách i v konstrukci.

Čtyři ambulance dle Feng Shui

Barvy elementu dřeva jsou od zelené až po hnědou.  Dřevo představuje kreativitu, uvolněnost, přizpůsobivost, originalitu a soucit. Podporuje regeneraci a léčení. Barvy dřeva se navíc hodí do místností, kde se lidé setkávají. Proto jsme zvolili ambulanci Dřevo i v REPROMEDA Biology Park a barevně jsme ji vyladili do zelené.

Barvy elementu země jsou zase okrová, písková a terakotová. Země představuje realitu, stabilitu, zodpovědnost, objektivitu, starostlivost, přemýšlení, empatii. Prvek země je dobré využít ve vyšších podlažích a prosklených prostorech. V REPROMEDĚ k Vám chceme požadovanou empatii a starostlivost nabídnout.

Oheň má žlutou, oranžovou, červenou až fialovou barvu a stejně tak je tomu u barev jeho elementu. Ohnivý živel představuje sílu, bojovnost, zápal, radost a nadšení, také srdečnost, růst a lásku. Léčba neplodnosti vždy sílu a bojovnost vyžaduje, na druhou stranu úspěšná léčba přináší velkou radost, nadšení a také lásku.

Prvek voda má samozřejmě barvu modré, od blankytné, přes tyrkysovou až po námořnickou a tmavou modř. Představuje plynulost, začátek, cestu, emoce a moudrost. Vodní živel je oázou klidu, odpočinku a jemnosti a přináší vlídnost, přizpůsobení se, zklidnění, rozjímání, také nám pomáhá zpomalit hektické tempo života.

Tichá, relaxační čekárna

Zklidnění, zpomalení a možnost rozjímání Vám chceme nabídnout i v naší Tiché čekárně, kde najdete krásnou rostlinou a květinovou stěnu. Díky tlumenému světlu a pohodlným křesílkům se budete cítit útulně. Naše recepční Vám rády nabídnou čaj nebo kávu, případně i nějakou četbu, takže se můžete cítit téměř jako doma. Pokud ale chcete raději dodělat svoji práci, budete mít k dispozici stoleček, zásuvku a samozřejmě i připojení k Wi-Fi.

Dětský koutek

Pokud přijdete s Vašimi dětmi, můžete využít čekárnu pro rodiče s dětmi, kde najdete i dětský koutek.

Plně bezbariérový přístup

Prostory REPROMEDA Biology Park jsou plně bezbariérové. Z parkoviště v garáži se můžete dostat výtahem přímo k nám.

Co vám nabízíme

Zjistěte, co všechno pro Vás můžeme udělat. Další služby najdete zde.

Léčba neplodnosti

Zjistíme příčinu vaší neplodnosti a najdeme ideální léčbu, která vás dovede do vytouženého cíle.

více informací

Darování a uchování vajíček i spermií

Staňte se dárkyní vajíček či dárcem spermií, nebo si nechejte své pohlavní buňky zmrazit pro budoucí použití.

více informací

Genetika

Zvyšte svou šanci na početí zdravého miminka. Čeká na vás špičkově vybavená laboratoř reprodukční genetiky.

více informací

Alternativní medicína

Řešíme problémy komplexně. Proto nabízíme také metody alternativní léčby, které zvýší vaši šanci na otěhotnění.

více informací

Náhradní mateřství

Provedeme vás celým procesem náhradního mateřství, kdy embryo biologických rodičů donosí náhradní matka.

více informací
Domluvte si nezávaznou konzultaci