DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - nahlédněte pod pokličku naší kliniky a přijďte si prohlédnout, jak to u nás vypadá.

PRO NOVÉ KLIENTY 10% SLEVA NA LÉČBU

Vstupní konzultace a specializovaná poradna

Při vstupní konzultaci s vámi probere lékař rodinnou i osobní anamnézu a projde s vámi všechna absolvovaná vyšetření. Bude Vám navržen ideální postup dalších vyšetření a léčby. Zároveň budete informováni o cenách, včetně možných úhrad nebo částečných úhrad ze zdravotních pojišťoven. Je ideální, pokud se konzultace účastní celý pár.

Průběh konzultací

Délka konzultací je standardně zhruba 45 minut. Konzultace jsou vedeny vysoce erudovanými specialisty, zaměřenými na řešení závažných a vysoce komplikovaných faktorů neplodnosti. Je tak zaručeno, že dostanete ve srozumitelné formě veškeré informace, které potřebujete pro svoji úspěšnou léčbu. Budete mít také dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy.

Nabízíme také specializované poradny, které trvají kolem 60 minut. K zařazení do těchto specializovaných poraden dochází u párů, které přichází již po absolvování většího počtu neúspěšných cyklů, či po opakovaných těhotenských ztrátách, nebo jedná-li se o genetické faktory neplodnosti či rizika dědičných chorob.

Genetická konzultace

Genetická konzultace je pohovor, jehož součástí je posouzení příčin poruch plodnosti z genetického hlediska, zdravotních rizik pro potomky páru a zjištění zdravotního stavu u rodinných příslušníků (tedy sourozenců, rodičů, jejich sourozenců a potomků a u prarodičů).
Před konzultací je vhodné mít zjištěny podrobnosti o zdravotním stavu rodiny ve třech generacích včetně věku a příčiny úmrtí. Součástí pohovoru je návrh konkrétních genetických vyšetření a zhodnocení výsledků genetických laboratorních testů po jejich dokončení.

Alternativní postupy

V rámci rozšíření služeb a péče o naše klienty poskytujeme i konzultace z oblasti celostní a tradiční čínské medicíny (TČM). Tímto způsobem se nám daří zvyšovat úspěšnost i u párů, kde pomocí standardních technik nebylo dosaženo otěhotnění nebo porodu zdravého dítěte.

Objednání ke konzultaci

Pokud se budete ke konzultaci objednávat, personál recepce se prostřednictvím cílených dotazů pokusí zjistit, jaký typ konzultace a poradny je pro Vás optimální. Pouze takto budete hned od počátku nasměrováni vstříc Vašemu úspěchu.

Prostory REPROMEDA Biology Park

Konzultace probíhají v nových, krásných prostorách REPROMEDA Biology Park. Ambulance jsou navrženy tak, abyste se zde cítili dobře i přes obtížnost situace, ve které se momentálně nacházíte. Interiér REPROMEDA Biology Park je navržen a zařízen v souladu se staročínským učením Feng Shui. Naše čtyři ambulance nesou název Dřevo, Země, Voda a Oheň podle čínské teorie Pěti hybatelů – Wu Xing. Pátým hybatelem nebo také elementem je kov, který je přítomný v prostorách i v konstrukci.

Čtyři ambulance dle Feng Shui

Barvy elementu dřeva jsou od zelené až po hnědou.  Dřevo představuje kreativitu, uvolněnost, přizpůsobivost, originalitu a soucit. Podporuje regeneraci a léčení. Barvy dřeva se navíc hodí do místností, kde se lidé setkávají. Proto jsme zvolili ambulanci Dřevo i v REPROMEDA Biology Park a barevně jsme ji vyladili do zelené.

Barvy elementu země jsou zase okrová, písková a terakotová. Země představuje realitu, stabilitu, zodpovědnost, objektivitu, starostlivost, přemýšlení, empatii. Prvek země je dobré využít ve vyšších podlažích a prosklených prostorech. V REPROMEDĚ k Vám chceme požadovanou empatii a starostlivost nabídnout.

Oheň má žlutou, oranžovou, červenou až fialovou barvu a stejně tak je tomu u barev jeho elementu. Ohnivý živel představuje sílu, bojovnost, zápal, radost a nadšení, také srdečnost, růst a lásku. Léčba neplodnosti vždy sílu a bojovnost vyžaduje, na druhou stranu úspěšná léčba přináší velkou radost, nadšení a také lásku.

Prvek voda má samozřejmě barvu modré, od blankytné, přes tyrkysovou až po námořnickou a tmavou modř. Představuje plynulost, začátek, cestu, emoce a moudrost. Vodní živel je oázou klidu, odpočinku a jemnosti a přináší vlídnost, přizpůsobení se, zklidnění, rozjímání, také nám pomáhá zpomalit hektické tempo života.

Tichá, relaxační čekárna

Zklidnění, zpomalení a možnost rozjímání Vám chceme nabídnout i v naší Tiché čekárně, kde najdete krásnou rostlinou a květinovou stěnu. Díky tlumenému světlu a pohodlným křesílkům se budete cítit útulně. Naše recepční Vám rády nabídnou čaj nebo kávu, případně i nějakou četbu, takže se můžete cítit téměř jako doma. Pokud ale chcete raději dodělat svoji práci, budete mít k dispozici stoleček, zásuvku a samozřejmě i připojení k Wi-Fi.

Dětský koutek

Pokud přijdete s Vašimi dětmi, můžete využít čekárnu pro rodiče s dětmi, kde najdete i dětský koutek.

Plně bezbariérový přístup

Prostory REPROMEDA Biology Park jsou plně bezbariérové. Z parkoviště v garáži se můžete dostat výtahem přímo k nám.